Galatasaray'da Fatih Terim dönemi sona erdi

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
En son Giresunspor karşısında 1-0 mağlup olan Galatasaray, Fatih Terim ile yollarını ayırmaya karar verdi. Siz Galatasaray'ın efsanesi olmuş bir teknik direktörün ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kaynak

Hakkı yendi. Net. Sorgulayın bir kere bu adam Avrupa da yürüyor Türkiye de niye gidemiyor. Adam 9 maç ceza yedi.. Takım başında Terim olmayınca hiç olduğu görüldü. Oynatan Terim. 17/18 şampiyon, 18/19 2 kupa birden. 20/21 elimizde olmayan sebeblerle kıl payı kaçan şampiyonluk. Daha ne olsun. Biz bu kafayla gidersek daha çok Fatih Terim ler kaçırırız. Avrupa da yenilgi görmeden Marsilya gibi takımlara 5 5 5 diye bağıran takım Türkiye de niye başarılı olamıyor. Bu Fatih Terimin suçu değil. Adam futbolda başarısıza olsa avrupada şampiyonlar ligi grubunu aratmayacak gruptan yenilgisiz çıkamazdı. Fatif Terim fanatiği değilim. Fakat hakkı yendiğini ve baskılar sonucu istifa ettirildiğini düşünüyorum. Bu adamı bir kez daha teknik direktör olarak getirtilebileceğini ben hiç sanmıyorum. Gelse gelse tüm ipler elinde olacak şekilde başkan olarak gelir. Onun haricinde Fatih Terim dönemi şuan için değil bence komple bitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı