Galatasaray'ın Türkiye kupasında elenmesi

Bu kadrolarla nasıl alamıyorlar şasırıyorum. Hadi bizde ANC vardı zenci grup filan yapmışlardı onları anlarım ama bu kadrolarla ne bileyim böyle kritik maçları yenilmeleri. Ama şunu söyleyeyim karagümrük normalde hafife alınacak bir takım değildi geçen yılda öyle F/P takım kuruyor herifler.

Haklısınız. Muhtemlen ligi önemsiyorlar.

Bu kadronun neyi kötü? Beğenmiyorsanız bize verin(!)

Bu kadrolarla nasıl alamıyorlar şasırıyorum. Hadi bizde ANC vardı zenci grup filan yapmışlardı onları anlarım ama bu kadrolarla ne bileyim böyle kritik maçları yenilmeleri. Ama şunu söyleyeyim karagümrük normalde hafife alınacak bir takım değildi geçen yılda öyle F/P takım kuruyor herifler.

Bu kadronun neyi kötü beğenmiyorsanız bize verin.
O kadar forvet varken barış alperin forvet oynaması mesela.

Ya anlamıyorum münih'i zorlamış, Manchester United'i yenmiş takım gidiyor karagümrüğe 2-0 yeniliyor. Anlamadığım şey bu kadro ne? Galatasaray bildiğin halı saha kadrosuyla maça çıkmış.

Dostum futbol bu ne olacağı belli değil. Fenerlilerin Galatasaray hakkında konuşması bile saçma. Zaten ben daha 4 yaşındayken fenerin galatasaraylıları yendikleri malum. Keşke biz de konferansta 5-6 yeseydik, beşiktaşlılar gibi Europa League'de köy takımlarından 2-3 yeseydik de çok laf etmeselerdi.

Geri
Yukarı