Satılık Galax 960 GTX OC Edition

ksk1912aa

Hectopat
Daha fazla  
Karti Agustos ayinda aldim. Garantisi, faturasi ve tum urun icerigi mevcuttur. Karsiyaka, Izmir'de elden teslim yapabilirim. Yurtdisina gidecegim icin satiyorum, kasayi da anne-babama birakacagim.

Fiyati 500 tl ye çekiyorum, pazarlik vs yapmadan. Isterseniz steam hesabı da ekleyebilirim, Batman Arkham serisi (4 oyun), ETS 2, Grim Fandango HD, Life is Strange, vs var 50 tl dusunuyorum.

Resimleri ekledim, 2.sayfada !

Son düzenleme:
Sıfırı 790 TL hocam. Uygun fiyata ikinci el bir ekran kartı arıyorum bende, yenilerinden birine karar verene kadar idare etsin diye ama senin istediğin ücrete biraz daha ekleyip rx 480 alacak insanlar bir ay sonra.

350TL verebilirim ben düşünürsen.

@Jason Hudson 790 TL'ye sıfırı olan, neredeyse 1 yıllık karta 600 normal, benim tariz yapmam mı anormal oldu?:) Hayırlısıyla satsın inşallah arkadaşımız kaça istiyorsa. Sonuçta o nasıl fiyat belirlemekte özgürse biz de fiyat teklif etmekte özgürüz sanıyorum.

@Zippo Tamam fiyat belirtmekte özgürsünüz fakat piyasası o değil yani. En kötü R7 370' in bile 2. el fiyatları 400 TL' den başlayan fiyatlarla satılıyor. Aynı şekilde HD 7870, HD 7850, GTX 660 Tİ' de öyle ve performansları bundan kötü. Kartında halen günümüzde gideri var yani. Nvidia kendi segmentinde 800 TL civarı GTX 970' den veya bundan daha iyi bir kart çıkarana kadar en iyisi bu. Arkadaş kaç ay daha garantisi olduğunu ve ne zaman alındığını belirtseydi daha iyi olurdu. Satacak arkadaşa kolay gelsin.

Son düzenleme:
@Jason Hudson 790 TL'ye sıfırı olan, neredeyse 1 yıllık karta 600 normal, benim tariz yapmam mı anormal oldu?:) Hayırlısıyla satsın inşallah arkadaşımız kaça istiyorsa. Sonuçta o nasıl fiyat belirlemekte özgürse biz de fiyat teklif etmekte özgürüz sanıyorum.
Terbiyesizlik yapma. Yari fiyatini teklif ediyorsun. 500 tl ye birakabilirim senin gibi al satci uckagitcilar bulasmasin diye yuksek yazdim.
Karti Agustos ayinda aldim. 15 ay daha garantisi var.

Satılık ürünlerde lütfen fiyatın pahalı olduğunu ve bunu alsa daha iyi olur demeyin. Bunu yaparken ilk başta satan arkadaşa zararınız dokunuyor. Başkalarına faydalı olayım derken ilk başta birisine zararlı oluyorsunuz. Hem konu onun konusu yani lütfen saygı gösterin. Bilgisayar satacak birisinin altına gerçekten sıfır daha iyisi yapılabilir belki ama onu oraya yazmamak lazım çünkü bunu herkes akıl eder. Kimsenin sattığı parçasına gereksiz laf etmeyin. Pazarlık dahi yapmayın. Yapacaksanız telefon numarasını isteyin özelden pazarlık yapın.

390 tl verebilirim maasımın tümü :'(

Teşekkür ederim. Oyun oynayamayacağım için satıyorum, herhangi bir bilgisayar parçasına ihtiyacım yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı