Galax GTX 1050 Ti Alınır mı?

Fatih Yüksel

Hectopat
Daha fazla  
İnternertte baya araştırdım GTX 1050 ti şimdiye kadarki gördüğüm en ucuz model. Bu sadece markadan şüphem var. Daha evvel glaxy marka bi ekran kartı kullanmadım kullanan da görmediğim. Ben aslında MSI GeForce GTX1050 Ti 4GB OC alacaktım suan testi yayında olan fakat arada biraz fiyat farkı var su an glaxy almayı düşünüyorum. Aranızda bilgi sahibi olan varsa lütfen belirtsin. Şimdiden teşekkürler.

link:Galax Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB OC 128Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bende 2 hafta önce kadar yeni bir bilgisayar topladım.Ekran kart olarak MSI GTX1050TI 4gb oc kartını alıcaktım fiyatı çok uygundu sonra stokta kalmayınca en uygun olarak Gigabyte GTX1050TI oc kartını tercih ettim. Gerçekten çok güzel ben çok memnunum. Bütün oyunları High ayarda çok rahat açıyor. gta5 ultra ayarda 1920x1080 çözünürlükte en ufak titreme takılma yok bugün fps ölçücem :) tavsiye ederim güzel ekran kartı. almak istersen teknobiyotik.com ziyaret edebilirsin ben bilgisayarı oradan toplama sipariş ettim çok memnun kaldım fiyatlar abartı değil piyasa fiyatından veriyorlar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı