Galax GTX 1060 6 GB vs MSI GTX 1060 6 GB

Ben MSI kullanıyorum . Sunduğu programlar (Live updateleri , telefon APP'leri,Gaming APP,Control center , Tam uyumlu bir ((MSI))Afterburner vs. ) Kullanışlı ve basit arayüzlerle çoğu ayarı ve kullanışlılığı bana sunuyor . Cismen bakıcak olursan Görüntü ve ışıklandırma kasa için ideal. Torx 2.0 TWIN FROZR VI fan dediğin yüzde 25'e kadar daha iyi performansla çalışıp soğutan ayriyetten bi o kadar sessiz çalışan bir fandır . 60 derece altı fanlar dönmez ve iç soğutma(Heatsink) çok kuvvetli olduğu için sıcağı umursamayan bir kart . Ve tabiki Military Class (Askeri Dayanıklılık Standartları ) 'na sahip bileşenli bir kart . Genelleme yapacak olursak Daha uzun ömürlü ve OC ' a daha dayanıklı babayiğit bir kart . Görüşüm bu şekilde seçim senin .

Sırf üstünde MSI yazıyor diye fazla para verilmez. Galax sadece ekran kartı sektöründe olan bir firma değil, adamlar her sektörde parası olana en iyi kafasıyla hareket ediyorlar. Parası olmayana da o seviyedeki en iyi model kafasındalar. Ayrıca Galax markasının HOF diye bir gerçeği var.

Sırf üstünde MSI yazıyor diye fazla para verilmez. Galax sadece ekran kartı sektöründe olan bir firma değil, adamlar her sektörde parası olana en iyi kafasıyla hareket ediyorlar. Parası olmayana da o seviyedeki en iyi model kafasındalar. Ayrıca Galax markasının HOF diye bir gerçeği var.
HOF seçenegi nedir biraz açar mısınız?

Galax'ın ciddi kullanıcılara yönelik ürünlerine verdiği seri adı. O.C yapılmış bir 1080Ti HOF 40 dereceyi geçmemekte %100 yükte. Hardcore oyun oynuyorsanız ve paranız varsa HOF'tan başka model alınmaz.

HOF serisi gerçekten mühendislik harikası bir seridir. Eşi benzeri yoktur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Galax 1060 EXOC modelini kullanıyorum boşta 35-37°C , yükte 60-70°C de çalışıyor. Kasam 6 yıllık ve soğutması kötü birde yaz ayındayız.

Galax kullanıyorum, ikisi arasında kalırsam ve fiyat farkı azsa tabiki MSI'ı tercih ederim. Nasıl ki Samsung ve bir B firması aynı özellikte, aynı fiyat diliminde telefon çıkarsalar düşünmeme gerek kalmadan Samsung'u seçeceğim gibi. Ancak Galax malzeme kalitesi olarak fena olmayan, tercih edilebilir bir markadır, Inno3D gibi kalitesiz olduğundan fiyatı düşük değildir.
İnno3D'nin kalitesiz olduğunu nerden çıkardın? Gayet kaliteli bir firmadır. Türkiyede satışı yok diye 20 senelik firmalara gereksiz yorumlar yapmayın.

Hocam şöyle düşünün. 2 tane pastamız var. Bu iki pasta da birbirleriyle aynı. Bir tek şekilleri farklı. Ama yediğinizde aldığınız tatlar aynı. Fazla para vermeye gerek yok, Galax'ı alın.
Galax kullanıyorum, ikisi arasında kalırsam ve fiyat farkı azsa tabiki MSI'ı tercih ederim. Nasıl ki Samsung ve bir B firması aynı özellikte, aynı fiyat diliminde telefon çıkarsalar düşünmeme gerek kalmadan Samsung'u seçeceğim gibi. Ancak Galax malzeme kalitesi olarak fena olmayan, tercih edilebilir bir markadır, Inno3D gibi kalitesiz olduğundan fiyatı düşük değildir.
İnno3D yurtdışında da gayet bilindik bir marka. Forumun her köşesinde de önerdiğimiz bir marka. Daha önce kullandın mı ki eleştiri yapıyorsun? Sırf üzerinde "Ejderiya" olmadığı için kötü mü sayılıyor?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı