Msi GTX Gaming X 6 GB 1060 vs Gigabyte 6 GB GTX 1060

Kratocius

Kilopat
Daha fazla  
İnternette dolaşırken Gigabyte - GTX 1060 versiyonunu gördüm çok hoşuma gitti. Ama ben MSI Gaming X GTX 1060 6 GB modelinin düşünüyordum. Çünkü soğutması çok iyi ve ayrıca ASUS'a göre felanda işlemci hızı 1800 lerdeydi tam aklımda değil. Şu an bunun gibi yüksek işlemci hızı birde Gigabyte de gördüm şimdiye kadar bu 2'si arasında kaldım lütfen yardım edin. Hangisi daha iyi soğutur daha kalitelidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Asusun al. MSI ile çekirdek hızları aynı sadece MSI overclock edilmiş göre hızını söylüyor. Hem Asus 3 fanlı, daha uzun ömürlü olur.

Bence Asusun al. MSI ile çekirdek hızları aynı sadece MSI overclock edilmiş göre hızını söylüyor. Hem Asus 3 fanlı, daha uzun ömürlü olur.
Hocam Asus' un 3 fanı ile MSI' ın 2 fanı arasında ne bir performans farkı ne de kalite farkı var. Yani 3 fanı var diye daha uzun ömürlü olması diye bir şey yok ne yazık ki :) MSI fanı değilim yanlış anlaşılmasın.

İnternette dolaşırken Gigabyte - GTX 1060 versiyonunu gördüm çok hoşuma gitti. Ama ben MSI Gaming X GTX 1060 6 GB modelinin düşünüyordum. Çünkü soğutması çok iyi ve ayrıca ASUS'a göre felanda işlemci hızı 1800 lerdeydi tam aklımda değil. Şu an bunun gibi yüksek işlemci hızı birde Gigabyte de gördüm şimdiye kadar bu 2'si arasında kaldım lütfen yardım edin. Hangisi daha iyi soğutur daha kalitelidir?
Fanı daha fazla olanı veya fiyatı ucuz olanı al.

RX 480 fiyat performans açısından iyi fakat ben hiç 1300 ü geçen çekirdek hızı görmedim ama gtx 1060 ta oc ile 1700 1800 lerde yani aşırı bir fark var aralarında en az 250 300 fark var gtx 1060 daha iyi bence hayır ben daha iyi performans alacağımı bilsem tamam eyvallah alırım nvidia fanı da değilim yani.Hiç kimse çok bir fark yok benim kararım gtx 1060 ama hangi model ben size bunu soruyorum fikrimde şunlar var.Asus çok yüksek çekirdek hızıyla geliyor ve bu sebebten dolayıda fiyatı pahalı asus olmaz.Evga ssc veya ftw çok güzel fiyatı da idare eder.Msi gaming x çok güzel.Gigabyte çok güzel ve birde gtx 1060 çok ısınırmı fiyatım biraz sınırlı evga superclocked 6gb gtx 1060 modeli çok güzel hem ucuz 1200 1300 gibi hem performansı iyi ama tek fanlı ısınırmı çünkü oyun için toplayacağım ısınırmı bilmiyorum yardımınızı bekliyorum

Almanı öneririm ben aldım msı gtx 1060 gamıng x 6 gb cok mükemmel bir kart pişman olmazsın gta 5 de ful grafikte 60 70 fps alıyorum stabil bir şekilde ısıları sorarsan 50 55 arası overclok yapıp fan devrini arttırablrsn tork 2 fanları var ve bu fanlar gerçekten gelişmiş teknoloji ile üretildi.

Almanı öneririm ben aldım msı gtx 1060 gamıng x 6 gb cok mükemmel bir kart pişman olmazsın gta 5 de ful grafikte 60 70 fps alıyorum stabil bir şekilde ısıları sorarsan 50 55 arası overclok yapıp fan devrini arttırablrsn tork 2 fanları var ve bu fanlar gerçekten gelişmiş teknoloji ile üretildi.
Ya ben msi almak istiyordum çok pahalı gigabyte fanları ve çekirdek hızı olsun çok iyi arasında kaldım

Gigabyte GTX 1060 Xtreme Gaming 6G İncelemesi - Technopat

Nacizhane önerim GIGABYTE almanız olacaktır, fabrika çıkışlı olarak en yüksek çekirdek hızına sahip 1060, GB Xtreme Gaming'tir, bileşen olarak ise gayet dayanıklı ve stabil performans sağlayan uzun ömürlü bir ekran kartıdır.

Soğutması ise farklı yönlere doğru çalışan fanları sayesinde sürekli aynı derecede ve serin kalmasını sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı