Galax GTX 1060 CW sorunu

Kutram

Hectopat
Arkadaşlar sistem yeni toplandı. Dün birkaç oyunu test edeyim dedim yer yer ekran kartından cızırtı sesleri geliyordu, bazen gidiyor bazen geliyordu. Bazen şiddetli bazen hafif oluyor. Yeni alınan ekran kartlarında böyle şeyler oluyor mu? Bunun ekran kartına zararı var mı? Bir de CS:GO'da yer yer ekran aşağı doğru beyaz dalgalanmalar oldu. Bu sesle birlikte olunca korktum. Kart boşta 43 derece ve %40 fanla çalışıyor ( gerçi fanlar hiç durmadı). Kartı Hepsiburadan'dan aldım, teknik değişim istemeli miyim?

• i5 8500
  • Asus ROG Strix B360G
  • Galax GTX 1060 6 GB EX OC Black
  • Corsair 2x8gb 2400 MHz RAM
  • Samsung 860 Evo SSD
  • Aerocool Cyberx 600w+80

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişim ile aldığın üründe aynı sorun doğrulandığı zaman değişim yaparlar yine.
FreeSYNC destekli bir monitöre sahipsen iade ederek üzerine para ekleyip RX580 alabilirsin. 2.500 TL altında bulunabiliyor.
Benim bütçem bunu yapmaya müsait değil dersen eğer aynı sorun mevcut olduğu için değişim talep et. Kontrol ettiklerinde doğrulandığı zaman yenisini tekrar göndereceklerdir.

Ek olarak seri numaralarını bir köşeye kaydet. Satın alınan yerden gelmeyen ürünlerde iade değilmiş veya aynı ürünü tekrar gönderim yapabiliyorlar.

Değişim ile aldığın üründe aynı sorun doğrulandığı zaman değişim yaparlar yine.
FreeSYNC destekli bir monitöre sahipsen iade ederek üzerine para ekleyip RX580 alabilirsin. 2.500 TL altında bulunabiliyor.
Benim bütçem bunu yapmaya müsait değil dersen eğer aynı sorun mevcut olduğu için değişim talep et. Kontrol ettiklerinde doğrulandığı zaman yenisini tekrar göndereceklerdir.

Ek olarak seri numaralarını bir köşeye kaydet. Satın alınan yerden gelmeyen ürünlerde iade değilmiş veya aynı ürünü tekrar gönderim yapabiliyorlar.
peki doğrulandığında değişim yapacakları zaman önce kontrol etmelerine izin vereyim mi ? bu şekilde söylersem kutu acık bir şekilde gelecek ve daha önce kullanılmayan bir cihaz olup olmadığını anlayamayacağım. Bu şekilde ki yöntemi seçmeliyim mi ?

Yeni gönderilecek ürünü açıp kontrol etmelerine onay verme.
Tekrar rahatsız ediyorum. 2. Değişimin yapılacağını öğrendim bu seferde ürünün denenip öyle yollanacağını eğer denenmeden yollanırsa stok sıkıntısından iade alınacağı söylendi. Bir buçuk aydır ekran kartı olmadan bilgisayarı kullanmam ve daha fazla beklememem için onay verdim. Böyle bir durumda ne sıkıntılar yaşayabilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı