Galax Markası Güvenilir mi?

Ben GALAX GTX 1060 6GB EX OC 192 BİT kullanıyorum. Ürün gayet kaliteli ve güzel. OC ve diğer özellikler için bir yazılımıda mevcut. EX OC modellerinin soğutmaları biraz daha geliştirilmiş normal OC modelide gayet güzel. Hangi modeli alırsanız alın 6 pinlik veya 8 pinlik güç kablosuda kutunun içinden çıkıyor. 1060 modeli için sıcaklık değerlerine gelirsek %99 kullanımda 65 dereceye sabit çalışıyor. Ayrıca markanın diğer bir adı KFA2. Aynı modeller KFA2 markası adı altında da çıkarılıyor herşeyi aynı sadece marka olarak GALAX yerine KFA2 yazıyor.

Arkadaşlar her açıdan soruyorum, gerek performansı gerek garanti işlemleri gerek TR distribütörü hepsi benim için önemli.
Gayet güvenilir bir markadır. Türkiye'de distribütörü, Akortek Bilişim'dir... Sorun olacağını sanmıyorum.

Tam tersi bana kalırsa distribütörü akortek olan sakıza bile dokunmamak gerek, zira çok öfkeliyim benim gibi öfkeli ve sorun yaşayan çok fazla arkadaş var. 100 günlük bir süreç geçirdim, maddi ve manevi yönden gerçekten zor bir süreçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı