Galax RTX 2060 nasıl sökülür?

prejiva

Hectopat
Bende Galax RTX 2060 var. İçindeki macununu yenilemek istiyorum ama ekran kartı sökümü işlemci sökümü gibi kolay değil. Bu ürüne sahip olup da sökebilen varsa yardımcı olabilir mi?

@ItsAllGoodman alalı 1 sene oldu ısı 75 derecelere kadar yükseliyor zorlayıcı bi oyunda hazır işlemciye yeni soğutucu takmışken onu da halledeyim dedim ama başaramadım.
@Mr. Edri @jax teller fanboyu evet aldığım yerin canlı desteğiyle yazıştım o da aynısını dedi ısı 95 derece üzerindeyse anormal kabul edilir dedi ben de 75 dereceye kadar cıkıyo dedim gayet iyi dedi ben de zaten sökemediğim için geri taktım kasayı durduk yere garantiden çıkmasın

@ItsAllGoodman alalı 1 sene oldu ısı 75 derecelere kadar yükseliyor zorlayıcı bi oyunda hazır işlemciye yeni soğutucu takmışken onu da halledeyim dedim ama başaramadım.
@Mr. Edri @jax teller fanboyu evet aldığım yerin canlı desteğiyle yazıştım o da aynısını dedi ısı 95 derece üzerindeyse anormal kabul edilir dedi ben de 75 dereceye kadar cıkıyo dedim gayet iyi dedi ben de zaten sökemediğim için geri taktım kasayı durduk yere garantiden çıkmasın
Zaten mandalı açmak Allah kuvveti istiyor hocam. 75 derece gayet normal. Fan hızını da yükseltebilirsiniz memnun değilseniz.

Hele ki anakart bendeki gibi mini boyutlardaysa allah kolaylık versin her yer sıkış sıkış elimi uzatsam bi yere carpıyor cidden mandala erişip açmak bile zordu 😂
Benim anakartım da küçük. Ekran kartım fazla geniş olduğu için mandalın yüzde 90'ını kaplıyor. Geçen çıkarmak için 2 saat uğraştım, ana avrat sövdüm desem de yalan atmış olmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı