Galax RTX 3060 Ti Ex Fiyatı 2000 TL Yükseldi!

O Zotac modeli iyi değil haberiniz olsun. Isınıyor bayağı.
Nasıl ısınıyor bayağı? Kart 70 dereceyi geçmiyor. Kulaktan dolma bilgileri yazma buraya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Isınmıyor. :)

d.PNG

Geçen gün 4500 TL olarak gözüküyordu, tabii stokta yoktu, şu an 6500 TL gözüküyor.

@MisakiTaro @Samotne Ciasteczka @hadwiger @PustiPowerV2 @Setsuna Yuki @PanzerTR sanırım benim için 3070 yolu göründü :D.

Ya da şunu alırım.
Tahmin ediyordum, şaşırtmadı.

Şu an ağız dolusu sövsem yeridir. Kaç kişiye o kartı önerdim hepsi de boş...
Teknobiyotik zaten en nefret ettiğim siteler arasındaydı yerini daha da yükseltti.

Nasıl ısınıyor bayağı? Kart 70 dereceyi geçmiyor. Kulaktan dolma bilgileri yazma buraya.

Isınmıyor. :)

Eki Görüntüle 775038
1607679441500.png

Fanların devrine bakarak bile anlayabilirsiniz soğutmasının pek iyi olmadığını ama yine de ısınmıyor derseniz haklısınız tabii.
Kaynak: ZOTAC GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge Review | TechPowerUp

Tahmin ediyordum, şaşırtmadı.

Şu an ağız dolusu sövsem yeridir. Kaç kişiye o kartı önerdim hepsi de boş...
Teknobiyotik zaten en nefret ettiğim siteler arasındaydı yerini daha da yükseltti.

Şu kart 4500 TL gözüküyordu, şimdi ön siparişte 5800 TL, yazık:

Eki Görüntüle 775044
Fanların devrine bakarak bile anlayabilirsiniz soğutmasının pek iyi olmadığını ama yine de ısınmıyor derseniz haklısınız tabii.
Kaynak: ZOTAC GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge Review | TechPowerUp
Fanların devrinin bu model kartlarda yüksek olması Allah'ın emri zaten artık. Piyasadaki diğer modellere göre daha ucuz çünkü. Aslında deviri biraz düşürsek ve iyi bir hava akışı olan kasa taksak 1800-1900 RPM'lerde kullanılabilir gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı