Elektronik Galax RTX 4060 8 GB 10999 TL!

Ürünün resmi distribütörü gaming.gen.tr ve orada daha ucuza satılıyor zaten. Teknobiyotik diğer firmalara göre bir tık daha sıkıntı bir firma dolayısıyla distribütörden almak daha mantıklı.
Teknobiyotik yıllardır galax distribütörü, gaming gen tr yeni oldu, dünyadan haberiniz yok.

Teknobiyotik yıllardır galax distribütörü, gaming gen tr yeni oldu, dünyadan haberiniz yok.
Bunu bilmiyordum bak lakin yine de hem daha ucuza sattığı için hem de yine resmi distribütör olduğu için hem de hizmet kalitesi bakımından daha iyi olduğunu düşündüğüm için gaming.gen.tr'den almak çok daha mantıklı.

Teknobiyotik yıllardır Galax distribütörü, Gaming gen TR yeni oldu, dünyadan haberiniz yok.

Geçen hafta perşembe 4070 Ti süper aldım. Aşırı olumsuz yorumlar görünce forumda 30 dk sürmedi iptal ettim. Para iadesini yapmadılar hala ve müşteri hizmetleri 10 gün iade süreci var bir de 14 gün karta yansıması var diyor. N11 ve Amazon'da direk para iadesi yapıyolar. Üç kuruş fazla verip satış sonrası desteği iyi olan yerlerden almak en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı