Galax RTX 4070 alınır mı?

Tekrar düşer mi acaba?

Gaming gecesini 3 haftadır falan takip ediyorum hatrı sayılır indirimler olabiliyor. Aynı model parçaları tekrar koyabiliyorlar. Tekrar düşebilir. Ben güvenmiyorum siteye forumlarda birçok şikayet okudum iade ürünü yolladıklarıyla alakalı. Bozuk ürünler veya kutusu açılmış jelatini açılmış vs. iade değişim konusunda da malumunuz yorumlar kötü. Riske atmayıp Amazon'dan aldım. 30 bin TL idi piyasada bu kart 25500'e koyunca şüphelendim almadım. Şu 2 gündür fiyatlar düşüyor gene indirime girebilir. Alıp almamak size kalmış.

Yani o işlemci ile 1080p de yine kurtarmaz ama 2K için rahat kullanırsınız ben şu an 11400F ile 4070 Super 2K da kullanıyorum akıcı şekilde.
2k monitör için pek bir bütçem yok. Super fiyatları ile arasında da yine belli bir miktar var. Her türlü bütçeyi aşıyor. Ben en iyisi düz 4070 alacağım.

Tekrar düşer mi acaba?

Dün akşam Gaming gecesi vardı. Yine Colorful 4070 Super modeli indirime girmişti ancak iGame değil NB-ex modeli girmişti. Çok bir indirim olmamıştı. 1-2 adet satıldı.

2K monitör için pek bir bütçem yok. Super fiyatları ile arasında da yine belli bir miktar var. Her türlü bütçeyi aşıyor. Ben en iyisi düz 4070 alacağım.

Bence 7900 GRE alın 7800XT'yi biliyorsanız 4070 rakibi olarak çıktı. 4070 Super'den bir tık geride. 7900GRE ise 4070 Super'e rakip olarak çıktı. 1 tık daha güçlü ve 16 GB VRAM'i var. Belleklerini OC edince %10 performans artışı bile elde ediliyor. Çünkü AMD 7000 serisinde bellek OC'si inanılmaz FPS arttırıyor. Kimse bilmiyor ama şu an 4070 fiyatına en tepe soğutmaya sahip modeli satılıyor. Ben alacaktım ama 4070 Super'e bütçem yettiği için Gaming X modelini aldım. 4070'e yetseydi direk çekmiştim kartı. Fiyatları uçucak yeni geldiği için fiyatı çok uygun. POWERCOLOR HELLHOUND RX7900GRE 16G-L/OC 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence 7900 GRE alın 7800XT'yi biliyorsanız 4070 rakibi olarak çıktı. 4070 Super'den bir tık geride. 7900GRE ise 4070 Super'e rakip olarak çıktı. 1 tık daha güçlü ve 16 GB VRAM'i var. Belleklerini OC edince %10 performans artışı bile elde ediliyor. Çünkü AMD 7000 serisinde bellek OC'si inanılmaz FPS arttırıyor. Kimse bilmiyor ama şu an 4070 fiyatına en tepe soğutmaya sahip modeli satılıyor. Ben alacaktım ama 4070 Super'e bütçem yettiği için Gaming X modelini aldım. 4070'e yetseydi direk çekmiştim kartı. Fiyatları uçucak yeni geldiği için fiyatı çok uygun. POWERCOLOR HELLHOUND RX7900GRE 16G-L/OC 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben aslında ilk başta 7700 XT düşündüm. 1080P'de darboğaz yapacağını öğrendiğim için vazgeçtim. Bunu görmüştüm ama bunun da darboğaz yapar diye geri plana attım.

Ben aslında ilk başta 7700 XT düşündüm. 1080P'de darboğaz yapacağını öğrendiğim için vazgeçtim. Bunu görmüştüm ama bunun da darboğaz yapar diye geri plana attım.

Bende de 5600 var 4070 Super'le kullandım darboğaz falan yoktu. Coil whine var diye geri gönderdim başka aldım. Bu kart ondan bir tık güçlü. Yani sorun olmaz. En kötü VSR açarsın.

3K fiyat farkına değer mi acaba? Kullandığım kasa bayağı serin. Ön tarafta 3 arka tarafta 1 toplam da 4 tane 120 mm fan var.

Ön tarafı mesh mi? Ortamında çok etkisi var. Bütçeni aşırı zorlayacaksa Pulse'de alınabilir. Sapphire de PowerColor'da AMD'nin demirbaş kart üreticilerindendir. Üzeceğini sanmıyorum.

Ön tarafı mesh mi? Ortamında çok etkisi var. Bütçeni aşırı zorlayacaksa Pulse'de alınabilir. Sapphire de PowerColor'da AMD'nin demirbaş kart üreticilerindendir. Üzeceğini sanmıyorum.

Evet ön tarafı mesh. Ek olarak sıvı soğutmanın fanlarını da sayarsak toplam 6 tane fan bulunuyor. Kullandığım kasa ise MSI MAG Forge 100R.

Geri
Yukarı