Elektronik Galax RTX 4070 Ex Gamer White 21 bin TL

Merdo34

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Şu anda en ucuz 4070. Beyaz kartlar daha pahalı ve nadir iken NVIDIA isteyenler için bu kart bu fiyattan kaçmaz.
Beyaz, tasarımı güzel ve RGB ışıklandırma bulunduruyor. Soğutma konusunda iyi bir model ve üç fanlı yapısı hem soğutma hem görüntü tarafına ayrı bir artı katıyor.
Kartın sınırlı stokta olduğunu belirteyim, 4070 almayı düşünenler hızlı davransa iyi olur.
Stok kalsa bile zam yemesi olası.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA almak isteyenler için fena fiyat değil. Ama AMD tarafında 6900 XT almak çok daha mantıklı üst düzey model olan Nitro+ modeli alınabiliyor o fiyatlara. 4070, 6800/XT-3080 seviyesi bir kart zaten.

4070 Ti 19-20 bandında satılırken 'almayın fiyatı daha da düşürecekler' diyen müceccimler aklıma geldikçe gülüyorum. Şu an aynı paraya ancak indirim kovalayıp düz 4070 alabiliyorsun.
PNY nin Verto modeli 18K bandına düştüğü zaman kartın tipinde hayır yok diyerek dalga geçenler vardı, fiyatlar arttıkça o fiyatlar aranır oldu.
NVIDIA almak isteyenler için fena fiyat değil. Ama AMD tarafında 6900 XT almak çok daha mantıklı üst düzey model olan Nitro+ modeli alınabiliyor o fiyatlara. 4070, 6800/XT-3080 seviyesi bir kart zaten.

Konusunu açacaktım fakat 45 dakikalık bir bekleme süresi var, konu açma imkanınız varsa iyi olur, ihtiyacı olanlar yararlanır.

4070 Ti 19-20 bandında satılırken 'almayın fiyatı daha da düşürecekler' diyen müceccimler aklıma geldikçe gülüyorum. Şu an aynı paraya ancak indirim kovalayıp düz 4070 alabiliyorsun.
Bizim ülkede öyle şeylerin olması pek mümkün değil. Ben bayağı ucuza almıştım ilk çıktığı zamanlarda lansman fiyatına.

Ama gerçekten o zamanlar fiyatları çok saçmaydı dolar 19 TL idi, 14-15k ya satılması gereken 4070'ler 17-18K'den satılıyordu adamlarda tamamen haksız değil, şimdi ise dolar 26 TL arada 4070'ler indirimle yine 18k ya alabiliyorsun.

Yok hocam bu ülkede bekleyip kazanacağın hiçbir şey yok, altına dolara yatıracağına git taksitle bir şeyler al daha fazla kar ediyorsun. :D

Ama gerçekten o zamanlar fiyatları çok saçmaydı dolar 19 TL idi, 14-15k ya satılması gereken 4070'ler 17-18K'den satılıyordu adamlarda tamamen haksız değil, şimdi ise dolar 26 TL arada 4070'ler indirimle yine 18k ya alabiliyorsun.

Yok hocam bu ülkede bekleyip kazanacağın hiçbir şey yok, altına dolara yatıracağına git taksitle bir şeyler al daha fazla kar ediyorsun. :D
Dolar 19 iken de yükseliş vardı zaten fiyatlarda kaldı ki benim lafım daha çok 4070 Ti gibi kartların 15 civarına düşeceğine inanan kitle. Ve bunu kartları almayıp protesto yaparak sağlayacaklarını sanmaları da ayrı bir komedi. Kimden ve kitlesinden bahsettiğim çok açık aslında.

Dolar 19 iken de yükseliş vardı zaten fiyatlarda kaldı ki benim lafım daha çok 4070 Ti gibi kartların 15 civarına düşeceğine inanan kitle. Ve bunu kartları almayıp protesto yaparak sağlayacaklarını sanmaları da ayrı bir komedi. Kimden ve kitlesinden bahsettiğim çok açık aslında.
Valla hocam o kafadan bende istiyorum hani 4070 neyse de 4070 ti için 15k güzelmiş.

Enflasyonu keşfettin bravo😁

Geri
Yukarı