Galax RTX 4070 Super alınır mı?

Hocam şimdi işlemci darboğazından bahsediyorsunuz ama sizin için sıkıntı tanımı ne? Yani mesela 4070 Super Valorant'ta 1000FPS'ten daha yüksek FPS alabilecek bir kart. Sizin işlemciniz 600FPS'ten yukarı çıkmayacak peki bunun sizin için önemi nedir? 540Hz monitörünüz yok ise size bir sorun yaratmaz. Kartı alın geçin.

Online oyun oynamıyorum. Mesela şu an Alan Wake 2 oynuyorum Ultra ayarlarda anlık FPS düşüşü yaşıyorum. 4070S'e geçtiğim de aynı işlemciyle bu sorunu yaşamak istemiyorum açıkçası. Ama çoğu incelemelerde 2K için 12400F yeterli diyor.

Online oyun oynamıyorum. Mesela şu an Alan Wake 2 oynuyorum Ultra ayarlarda anlık FPS düşüşü yaşıyorum. 4070S'e geçtiğim de aynı işlemciyle bu sorunu yaşamak istemiyorum açıkçası. Ama çoğu incelemelerde 2K için 12400F yeterli diyor.

Açıkçası herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Ayrıca maximum bir kartınız var ise Pazarama'daki ürünleri vade farksız 9 taksit ile alabiliyorsunuz haberiniz olsun. Oradaki INNO X2 ekran kartı da fena değil ama bu Galax olan model 3 fanlı ve soğutma olarak da daha iyi tabii.

Açıkçası herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Ayrıca maximum bir kartınız var ise Pazarama'daki ürünleri vade farksız 9 taksit ile alabiliyorsunuz haberiniz olsun. Oradaki INNO X2 ekran kartı da fena değil ama bu Galax olan model 3 fanlı ve soğutma olarak da daha iyi tabii.

Kartım var. Şimdi baktım da Pazarama bu kartı 9 taksit vade farksız alabiliyorum. Ne dersiniz alınır mı?

Kartım var. Şimdi baktım da Pazarama bu kartı 9 taksit vade farksız alabiliyorum. Ne dersiniz alınır mı?
Hayır msi ventus rezil bir kart hocam.
Bunu alın. Isı değerleri güzel bir kart.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240413_225059_YouTube.jpg
    Screenshot_20240413_225059_YouTube.jpg
    220,9 KB · Görüntüleme: 16
Hayır MSI Ventus rezil bir kart hocam.
Bunu alın. Isı değerleri güzel bir kart.

Hadi yaaa. Bayağı yükselmiştim ya. INNO'yu ilk defa duydum üzmez bizi değil mi üstat.

Hadi yaaa. Bayağı yükselmiştim ya. INNO'yu ilk defa duydum üzmez bizi değil mi üstat.
Attığım SS'e ve videoya bakın, ısı değerleri gerçekten güzel bir kart. Zogac trinity, palit dual ve founders editiondan daha serin çalışmış hem de trinity hariç diğerlerinden daha düşük fan hızıyla.

Attığım SS'e ve videoya bakın, sıcaklık değerleri gerçekten güzel bir kart. Zogac Trinity, Palit Dual ve Founders Edition'dan daha serin çalışmış hem de Trinity hariç diğerlerinden daha düşük fan hızıyla.

Haklısınız değerler bayağı iyi. Sadece markayı bilmediğimden içime sinmiyor. Bir de OC olanını mı alayım yoksa normal olanı mı INNO3D için?

Geri
Yukarı