Galax RTX 4070 Ti 19.173 TL

anladım şuradaki testte olan ısı değerlerini göz önünde bulundurarak gigabyte gaming versiyonuna çok yükselmiştim. galax hakkında da bilgim olmadığı için onu almayı düşünüyordum ama söyledikleriniz biraz fikrimi değiştirdi. Kasa olarak Asus tuf gt502 düşünüyorum

Başka testlere de göz atabilirsiniz. Ayrıca kart seçerken TechPowerUp verilerini de dikkate alın. FE kart ile üst seviye kartlar arasında müthiş farklar yok. Bu yüzden uygun fiyatlısını tercih edebilirsiniz demiştim. Gigabyte gaming de giriş seviye özellikte bir kart. İlgili linkten boost clock hızına göre sıralarsanız FP32 değerlerine göre sıralanacaklardır.

Başka testlere de göz atabilirsiniz. Ayrıca kart seçerken TechPowerUp verilerini de dikkate alın. FE kart ile üst seviye kartlar arasında müthiş farklar yok. Bu yüzden uygun fiyatlısını tercih edebilirsiniz demiştim. Gigabyte gaming de giriş seviye özellikte bir kart. İlgili linkten boost clock hızına göre sıralarsanız FP32 değerlerine göre sıralanacaklardır.
anladım hocam sizin kadar pek bir teknik bilgim yok fakat listeye baktığımda colorful, palit, gainward dışında benim bildiğim Msi RTX 4070 Ti Suprim X ve asus Rog serisi var. gigabyte yerine bunlara yönelmek daha doğru mu olur sizce?

İki model arasında 2 adet fark var.
1.Argb ışıklandırması var.
2.Fabrika çıkışlı Oc biraz daha fazla.
Aradaki fark 500tl’den fazlaysa değmez. Bu karta da isterseniz kendiniz manuel Oc yapbilirsiniz.
teşekkür ederim hocam zaten Oc yapmak gibi bir bilgim yok düşüncem de olmadı. Argb için o kadar fark vermeye de değmez o zaman

anladım hocam sizin kadar pek bir teknik bilgim yok fakat listeye baktığımda colorful, palit, gainward dışında benim bildiğim Msi RTX 4070 Ti Suprim X ve asus Rog serisi var. gigabyte yerine bunlara yönelmek daha doğru mu olur sizce?

teşekkür ederim hocam zaten Oc yapmak gibi bir bilgim yok düşüncem de olmadı. Argb için o kadar fark vermeye de değmez o zaman

Zotac Trinity, Galax, Gainward tercihinde bulunabilirsiniz. Bütçenizi siz daha iyi bilirsiniz. Şu an hangi karta sahipsiniz? Gigabyte aklınızdaki model ise review veya unboxing videolarına bakabilirsiniz.

Zotac Trinity, Galax, Gainward tercihinde bulunabilirsiniz. Bütçenizi siz daha iyi bilirsiniz. Şu an hangi karta sahipsiniz? Gigabyte aklınızdaki model ise review veya unboxing videolarına bakabilirsiniz.
şuan henüz bir bilgisayarım yok parça parça toplamaya başlıyorum, ekran kartı 4070 ti almak istiyorum ve baktığım kadarıyla gigabyte iyi gibi gelmişti gözüme siz plastik malzeme kullanılmış diyene kadar. galax, gainward vs hiç duymadığım markalar olduğu için daha önceden o yüzden onları hiç düşünmedim.

Şu an henüz bir bilgisayarım yok parça parça toplamaya başlıyorum, ekran kartı 4070 Ti almak istiyorum ve baktığım kadarıyla Gigabyte iyi gibi gelmişti gözüme siz plastik malzeme kullanılmış diyene kadar. Galax, Gainward vs hiç duymadığım markalar olduğu için daha önceden o yüzden onları hiç düşünmedim.

RTX 4070 Ti ile ilgili indirimleri buradan takip edebilirsiniz.

Ayrıca indirimi sebebiyle bu kartı alabilirsiniz. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Ayrıca indirimi sebebiyle bu kartı alabilirsiniz. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Akakçe fiyat görmek açısından iyi bir sitedir. Ancak her indirimi göstermiyor veya geç gösteriyor. Mesela paylaşmış olduğum Hepsiburada üzerindeki bu ilan orada görünmüyor. Bu sebeple indirimlere biraz daha detaylı bakmak gerekiyor. Mesela sadece oradan takip etsem bu indirimi yakalayamazdım.

tamamdır hocam diğerlerine 3-5 bin tl daha fazla vermektense Galax düşüneceğim, akakce ve cimri bazen düşük fiyatlı olan yerleri göstermiyor şuan kart 18.999 tl hepsiburada da fakat gözükmüyor

Akakçe fiyat görmek açısından iyi bir sitedir. Ancak her indirimi göstermiyor veya geç gösteriyor. Mesela paylaşmış olduğum Hepsiburada üzerindeki bu ilan orada görünmüyor. Bu sebeple indirimlere biraz daha detaylı bakmak gerekiyor. Mesela sadece oradan takip etsem bu indirimi yakalayamazdım.

Tamamdır hocam diğerlerine 3-5 bin TL daha fazla vermektense Galax düşüneceğim, Akakçe ve cimri bazen düşük fiyatlı olan yerleri göstermiyor şu an kart 18.999 TL Hepsiburada'da fakat gözükmüyor

Evet haklısınız. Ben genelde indirimler için Google/Alışveriş kısmını, Akakçe, Cimri ve Epey üzerinden araştırıp öyle alıyorum. Satın almadan önce iyice araştırmanızı öneririm. Bu gibi 18 bin TL düşmüş kartlarda stok çok çabuk bitebiliyor bilginize.

Evet haklısınız. Ben genelde indirimler için Google/Alışveriş kısmını, Akakçe, Cimri ve Epey üzerinden araştırıp öyle alıyorum. Satın almadan önce iyice araştırmanızı öneririm. Bu gibi 18 bin TL düşmüş kartlarda stok çok çabuk bitebiliyor bilginize.
doğru diyorsunuz, söylediğiniz şeylere dikkat edeceğim, çok teşekkür ederim bilgilendirme için

Geri
Yukarı