Galax RTX 4070 Ti Super 33 bin TL'ye alınır mı?

2K oynayacagım RTX 4070 Super gine Galax'ın 24K bir de Gaming koltuk düşünüyorum 35k ya denk geliyor sizce hangisi işlemci Ryzen 7 5700X.

2K için 4070 Ti super almalısın. 4070 Super uzun vadede 2K için yetersiz olabilir. Kart güçlü ancak VRAM'i biraz kıstıkları için birkaç seneye sorun yaşamaya başlayabilirsin. Almışken 16 GB VRAM olsun, ileride başın ağrımaz hem.

4070 Super 2K kartı yalnız.

3070 içinde aynısı deniyordu ama daha çıkalı kaç sene oldu 2K güncel oyunlar için yetersiz kalıyor. VRAM için söylüyorum. Forza Horizon 5 oyununda bile uyarı alıyorum yarışın ortasında. Almışken 16 GB VRAM alınmalı bu zamanda, son zamanlarda çıkan oyunların kullandıkları VRAM eskisi gibi değil. 1-2 seneye ne olur bilemeyiz.

Fiyatı çok iyi. Uzun zaman değiştirmem diyorsanız 16GB VRAM’in etkisini kesinlikle görürsünüz ileride ama yok ben 2-3 yıla değiştiririm zaten diyorsanız 4070 S’e bakabilirsiniz.

3070 içinde aynısı deniyordu ama daha çıkalı kaç sene oldu 2k güncel oyunlar için yetersiz kalıyor.
Hangi testte yetersiz kalıyor hocam ben hiç görmedim. Vram konusunu diyorsan 12 GB Vram'i geçen oyun yok şu an adam akıllı. Geçenler de optimizasyon sıkıntılı oyunlar oluyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı