Galaxy A10s root atmak zarar verir mi?

efeekw

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Samsung Galaxy A10s. Telefonu biraz olsun hızlandırmak ve oyunlarda biraz olsun FPS artışı yaşamak için root atmayı düşünüyorum fakaf bu işler hakkinda hiç bilgim yok. Root atmanin faydası ve zararı nedir telefona bir zarar verir mi? Root nasıl atılır ve telefonu hızlandırır mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse mutlu olurum.

Yanlış bir işlem yapmazsanız root telefona zarar vermez, performansı da fazla etkileyeceğini düşünmüyorum. Custom ROM kurarsanız belki performans artışı olabilir.

Telefonum Samsung Galaxy A10s. Telefonu biraz olsun hızlandırmak ve oyunlarda biraz olsun FPS artışı yaşamak için root atmayı düşünüyorum fakaf bu işler hakkinda hiç bilgim yok. Root atmanin faydası ve zararı nedir telefona bir zarar verir mi? Root nasıl atılır ve telefonu hızlandırır mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse mutlu olurum.

Benim telefonda A10s Android 11 kaldirmiyor telefon arayuz cok kasiyor bende root atip Android 9 yapmayi dusunuyorum bir bilgi edinip buraya yazarsaniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı