Galaxy A12 5 GHz ağına bağlanabilir mi?

Emir3635_

Hectopat
Yer
Snowdin/Grillby's
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,

Evimize 5G internet hizmeti de sağlayabilen bir modem bağlattık ancak benim Samsung Galaxy A12 telefonum bildiğiniz üzere 5G'yi desteklemediği için, ben hiçbir şekilde bu ağa bağlanamıyorum. Hatta Wi-Fi bölümünde gözükmüyor bile. Acaba benim bu telefonla herhangi bir şekilde 5G bir ağa bağlanma imkanım var mı, varsa nasıl? Bu sorunun cevabını bilen biri varsa şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
5G ve modemdeki 5Ghz farklı şeyler. 5G desteklemeyen telefonlar da modemdeki 5Ghz ağını görüp bağlanabilirler.
İşte 5Ghz olanı göremediği için telefon ve 5G'yi de desteklemediği için ben öyle bir bağlantıları olduğunu düşünmüştüm. Çünkü evdeki diğer tüm telefonlar görüp bağlanabiliyorlardı 5Ghz olanı. Yine de size çok teşekkür ederim.

İşte 5Ghz olanı göremediği için telefon ve 5G'yi de desteklemediği için ben öyle bir bağlantıları olduğunu düşünmüştüm. Çünkü evdeki diğer tüm telefonlar görüp bağlanabiliyorlardı 5Ghz olanı. Yine de size çok teşekkür ederim.
Hayır, alakası yok. Evimizdeki bütün telefonlar 5G mobil veriyi desteklemiyor. Fakat rahatça 5GHz Wifi ağına bağlanabiliyor.

Hayır, alakası yok. Evimizdeki bütün telefonlar 5G mobil veriyi desteklemiyor. Fakat rahatça 5GHz Wifi ağına bağlanabiliyor.
Dikkatli okursanız zaten benim evdeki tüm telefonların 5G'yi desteklediğini iddia etmediğimi anlarsınız. Ben sadece telefonum 5G'yi desteklemediği için 5Ghz olan ağa bağlanamadığımı zannettiğimi söyledim. Zaten arkadaşın mesajını gördükten sonra da diğer telefonların 5G destekleyip desteklemediklerine baktım ve onların da desteklemediğini gördüm.

Geri
Yukarı