Galaxy A12 yeniden başlatıyor

Ege_Ruki

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
2 gün önce sabahleyin kalktığımda bikdirim çubuğunda normalde de telefonu yeniden başlattıktan sonra çıkan bildirimi gördüm ama sabah haliyle anlamadım ve normal bir şekilde kullanmaya devam ettim. Ama bugün bir 10 dk önce falan ben bilgisayara bakarken telefon tekraradan kendisini yeniden başlattı, ne olduğunu anlamıyorum ve bu olay beni germeye başladı. Bana yardımcu olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba,
2 gün önce sabahleyin kalktığımda bikdirim çubuğunda normalde de telefonu yeniden başlattıktan sonra çıkan bildirimi gördüm ama sabah haliyle anlamadım ve normal bir şekilde kullanmaya devam ettim. Ama bugün bir 10 dk önce falan ben bilgisayara bakarken telefon tekraradan kendisini yeniden başlattı, ne olduğunu anlamıyorum ve bu olay beni germeye başladı. Bana yardımcu olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Ben samsung kullanırken çöktüğünden yaşamıştım.

Kanka sistemi zorlayan bir şey olabilir bazen benim teldede oluyor sistem kendini yeniden başlatıyor.

Güvenilir bir anti virüs porgramı kullanabilrisin bu sorunu çözecektir.

Merhaba,
Şimdiden teşekkürler.
Format atmayı deneyin. Tamamen rastgele mi oldu bu olay?

Format atmayı deneyin. Tamamen rastgele mi oldu bu olay?
Evet tamamen rastgele ama yeniden başlattığı zamanlarda şarjda duruyodu

Kanka sistemi zorlayan bir şey olabilir bazen benim teldede oluyor sistem kendini yeniden başlatıyor.

Güvenilir bir anti virüs porgramı kullanabilrisin bu sorunu çözecektir.
Telefonda zaten kaspersky var

Yeni konular

Geri
Yukarı