Çözüldü Galaxy A15'te up_param.bin dosyasından bootloader kilidi açık uyarısını kapatmada 7zip ZS hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

phy_zik_tschie

Centipat
Daha fazla  
Telefonum Samsung Galaxy A15.
Bootloader açık uyarısını kapatmak için "up_param.bin" içindeki "svb_orange.jpg" ve "booting_warning.jpg" dosyalarını silmem ya da değiştirmem gerekiyor. Fakat dosyaları 7zip Zstandart ile silmeye çalıştığımda "Gerçeklenmemiş (Not implemented)" hatası alıyorum.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim. Bu dosyayı başka programla ya da linuxta düzenleme imkanım var mı?

up_param.bin.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyalaı çıkarıp öyle düzelt.
Tekrar nasıl bin dosyasını oluşturacağım? Bin yerine tar yapsam olur mu ? (up_param.tar)

Dosyaları çıkarttım. svb_orange.jpg ve booting_warning.jpg dosyalarını paintte düzenleyip tekrar tüm jpg dosyarını tar olarak arşivledim. up_param.tar dosyasının ismini up_param.bin olarak yeniden adlandırdım. sonra up_param.bin dosyasını tekrar tar olarak arşivledim. odin ile up_param.tar dosyasını yazdırdım. fakat telefonda "secure check fail : : up_param" uyarısı çıkıyor. yani telefona bu dosyayı yüklemiyor.
Başka çözüm var mı?

👇 Çözüm. Tüm Rootlu Modeller İçin. 👇

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tekrar nasıl bin dosyasını oluşturacağım? Bin yerine tar yapsam olur mu ? (up_param.tar)

Dosyaları çıkarttım. svb_orange.jpg ve booting_warning.jpg dosyalarını paintte düzenleyip tekrar tüm jpg dosyarını tar olarak arşivledim. up_param.tar dosyasının ismini up_param.bin olarak yeniden adlandırdım. sonra up_param.bin dosyasını tekrar tar olarak arşivledim. odin ile up_param.tar dosyasını yazdırdım. fakat telefonda "secure check fail : : up_param" uyarısı çıkıyor. yani telefona bu dosyayı yüklemiyor.
Başka çözüm var mı?

👇 Çözüm. Tüm Rootlu Modeller İçin. 👇

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı