Galaxy A23 alınır mı?

Bext

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi alınır mı? Yoksa 4000-5000(5 maksimum) arası başka bir telefon öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük bütçede Samsung telefonları tavsiye etmiyorum.
Misal ben aldım pişmanım.

Son düzenleyen: Moderatör:
A3x altı satın alınmaz.

M23 5G'ye yönelin aynı para daha iyisi.
Tavsiye için teşekkürler ama tam olarak hangi konularda daha iyi, açıklarsanız sevinirim.

Ben hiç bu işlerden anlamayan birisiyim,kendimce birkaç araştırma yaptım ve A23'ün kamera ve AMOLED(sanırım daha canlı gösteriyor)'e sahip olmaması dışında iyi bir telefon olduğunu birkaç kez gördüm.

Tavsiye için teşekkürler ama tam olarak hangi konularda daha iyi, açıklarsanız sevinirim.

Ben hiç bu işlerden anlamayan birisiyim,kendimce birkaç araştırma yaptım ve A23'ün kamera ve AMOLED(sanırım daha canlı gösteriyor)'e sahip olmaması dışında iyi bir telefon olduğunu birkaç kez gördüm.

A23 Snapdragon 680 M23 Snapdragon 750 (+)
M23'ün 120Hz (+) ekran yenileme hızı var. A23'ün 90Hz.
İkisinin ekranı PLS.
A23'te OIS (+)var ancak 1080p 30FPS video çekebiliyor. M23'te 4K 30FPS var ve 1080p videoda EIS aktif edilebiliyor. M23'ün 8MP Ultra geniş açı kamerası var. A23'ün ise 5MP ultra geniş açı kamerası var.
Birde ek olarak A23'ün 2mp derinlik algısı kamerası var ama pek işe yaradığını sanmam bantla kapat gene aynı fotoğraf olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı