Çözüldü Galaxy A30'a ROM atılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ulas1235

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung Galaxy A305F cihazımın yanlışlıkla sistem dosyalarını sildim, bilgisayar üzerinden müdahale edemiyorum kulaklık olarak görüyor cihazımı, aparat ile USB bağlayıp Team Win üzerinden denedim fakat ZIP hatası alıyorum. Yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Merhaba. Samsung Galaxy A305F cihazımın yanlışlıkla sistem dosyalarını sildim, bilgisayar üzerinden müdahale edemiyorum kulaklık olarak görüyor cihazımı, aparat ile USB bağlayıp Team Win üzerinden denedim fakat ZIP hatası alıyorum. Yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Hard reset atin tabii Gmail'i ve Samsung hesabını şifresini e-postasini biliyorsan.

Hard reset atin tabii Gmail'i ve Samsung hesabını şifresini e-postasini biliyorsan.
Cihazda Custom Recovery varken nasıl yapsın acaba? Stok recovery bile olsa Vendor ve Dalvik gibi önemli klasörler yokken.
Internal Storage hatası alıyorsanız PitchBlack ya da OrangeFox Recovery yardımı ile dosya sistemi onarımı yapıp, stok ROM'u flashlamanız ve ardından yine Recovery'e geçiş yapıp kurmak istediğiniz ROM'u kurmanız gerekiyor.

Cihazda Custom recovery varken nasıl yapsın acaba? Stok recovery bile olsa vendor ve dalvik gibi önemli klasörler yokken.
Internal Storage hatası alıyorsanız pitchblack ya da orangefox recovery yardımı ile dosya sistemi onarımı yapıp, stok ROM'u flashlamanız ve ardından yine Recovery'e geçiş yapıp kurmak istediğiniz ROM'u kurmanız gerekiyor.

Android ile ilgili konularda kötüyüm yardımcı olma şansınız var mıdır?
O zaman hocam hiç uğraşmayın telefoncuya verin yazılım atsin sıfırdan.

Telefoncular resmen soyuyor 170 TL fiyat çıkardılar Windows bilgisayara format atma işlemine yakın bir şey.

Stock ROM'u bulup odin üzerinden tekrar yüklemen gerek. Kulaklık olarak görmesinin sebebi bilgisayarında driver'ı yoktur. Ayrıca telefoncuya para kaptırmaya gerek yok o da sihirli bir şey yapmayacak nette tonlarca kaynak var.

Stock ROM'u bulup Odin üzerinden tekrar yüklemen gerek. Kulaklık olarak görmesinin sebebi bilgisayarında Driver'ı yoktur. Ayrıca telefoncuya para kaptırmaya gerek yok o da sihirli bir şey yapmayacak nette tonlarca kaynak var.

Yaklaşık 6 saattir deniyorum bakmadığım video kalmamıştır stock ROM buldum, Samsung'un USB driver programını indirdim önceden cihazı hiç görmüyordu şimdi kulaklık olarak görüyor öneriniz varsa beklerim.
samfw.comdan kendi telefonunuzun ROM'unu bulup Odin ile yükleme yapacaksınız.

Cihazımı kulaklık olarak gördüğü için Odin cihazımı görmüyor.

Geri
Yukarı