Galaxy A32 alınır mı?

Kırılgan gibi duruyor 2 3 kez düşürdüm henüz bir şey olmadı ama sanki sert bir şekilde düşse arka kapağı çatlayacak gibi bir his var ama sanmıyorum bir şey olacağını bir de parmak izi okuyucusu ve yüz okuması arada sırada sinir bozucu olabiliyor 2 3. denemede açılıyor başka bir sıkıntı yaşamadım.

Bende şu aralar A32 almak istiyorum da, hala kullanıyor musunuz? Bir sıkıntı çıkarttı mı? Tasarımı falan hoşuma gitti zaten 3-4 yıl kullanırım yenilerim diye düşünüyorum. Yeter bana bence bende öyle fazla oyun falan oynamıyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şu aralar A32 almak istiyorum da, hala kullanıyor musunuz? Bir sıkıntı çıkarttı mı? Tasarımı falan hoşuma gitti zaten 3-4 yıl kullanırım yenilerim diye düşünüyorum. Yeter bana bence bende öyle fazla oyun falan oynamıyorum da.

Kullanıyorum memnunum bir sıkıntı çıkartmadı tek derdim piyasada düzgün kılıf bulamıyorum eğer oyun oynamayacaksan alabilirsin bence.

@better call saul hocam hala A32'den memnun musunuz bazı yerlerde ghost touch ve ekran titreme sorunları olduğunu duymuştum. A32 veya M32 modeli arasında kaldım.

Evet memnunum herhangi bir sıkıntı çıkartmadı bende hala ama problem var da bende yoksa bilemiyorum oyunla alakanız yoksa öneririm şık telefon herkes beğeniyor çevremdeki.

Son 2 aydır uzun süre kullanılmış eski iPhone 8 kullanıyorum Android pişmanlıkmış gerçekten :d.

Peki hala memnun musunuz? :D Oyun için değil gündelik kullanım için düşünüyorum.
Babam kullanıyor şu an yavaşlamış telefon eski akıcılığı yok ben kullanırken bir sıkıntı yoktu ama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı