Galaxy A32 alınır mı?

Konu sahibinin ihtiyaçlarına yönelik bir telefon değil ki hocam.
M31s ve Galaxy Buds+ alacaktım ama stoklar Samsung mağazsına 3600TL'ye gelmiş ve özellikleri hoşuma gitti. Fazla oyun oynamıyorum video, film, sosyal medya, müzik için uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Sizce fiyatını hak eder mi?

@Shenzhenn @HaWlI KuLlANIcI @qGhosT @Gökkayahan
İşlemci cihazın ömrünü de belirler.

Hocam ban yemiştim 3 saat kusura bakmayın Realme 7'yi ekranı IPS olduğu için tercih etmeyi düşünmedim. Reno 4'de Snapdragon 720G var yeterli olur sanırım ama Reno 4 Lite alırsan işlemcisi uzun süre kullanım için uygun mudur acaba?
1.000 nits Super AMOLED ekrana sahip olan Realme 8'i bekleyebilirsiniz. Oppo Reno 4 Lite işlemci konusunda çok güçsüz. Oppo Reno 4 Pro ise 5.000 TL'ye Qualcomm Snapdragon 720G işlemcisine sahip bir cihaz. Ama Oppo Reno 4 alabilirsiniz.

Hocam buds olmadan reno 4 ve A32 arasından hangisini önerirsiniz açıkcası A32 görünüş olarak biraz fazla hoşuma gitti o yüzden açtım konuyu.
Hocam bende samsungu taktım kafayı a32 alsam arada sırada belki cod falan oynarim işlemcisi kötü deniyor ömrü ne kadar olur yada a51 mi alsam ozellikle 4 sene kullanabileceğim bisey istiyorum limitleri zorlariz

1.000 nits super AMOLED ekrana sahip olan Realme 8'i bekleyebilirsiniz. Oppo Reno 4 Lite işlemci konusunda çok güçsüz. Oppo Reno 4 Pro ise 5.000 TL'ye Qualcomm Snapdragon 720G işlemcisine sahip bir cihaz. Ama Oppo Reno 4 alabilirsiniz.

Konu hortlamışken bu mesaja bir cevap yazayım.
İçim acıdı ha :D
Nisanda bile gelmesini bekliyormuşuz.
Marka Türkiye'yi pek umursamıyor sanırım (güncellemelerde bunun kanıtı)

Konu hortlamışken bu mesaja bir cevap yazayım.
İçim acıdı ha :D
nisanda bile gelmesini bekliyormuşuz.
Marka Türkiye'yi pek umursamıyor sanırım (güncellemelerde bunun kanıtı)

Ben de fark ettim hocam ne bir haber var ne bir şey aldım A32 en azından güncel islemcisi haric her seyi 10 numara memnunum gayet zaten ağır kullanmıyorum telefonu.
Hocam bende Samsung'u taktım kafayı A32 alsam arada sırada belki CoD falan oynarim işlemcisi kötü deniyor ömrü ne kadar olur ya da A51 mi alsam ozellikle 4 sene kullanabileceğim bir şey istiyorum limitleri zorlariz.

Hocam islemcisi oyun için pek iyi degil ama gunluk kullanim için gayet iyi sizin kararınız tabi.

Ben de fark ettim hocam ne bir haber var ne bir şey aldım A32 en azından güncel islemcisi haric her seyi 10 numara memnunum gayet zaten ağır kullanmıyorum telefonu.

Hocam islemcisi oyun için pek iyi degil ama gunluk kullanim için gayet iyi sizin kararınız tabii.

Hocam uzun yıllar kullanacaksanız kötü bir tercih olmuş olur ama onun dışında çok iyi bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı