Galaxy A33 GFX Tool ile PUBG Mobile 60 FPS olmuyor

bedogama

Centipat
Daha fazla  
PUBG Mobile oynuyorum. GFX Tool'un bütün isteklerine izin verdim ama hala i understand gelmiyor böylece 60 FPS olmuyor. Kullandığım telefon A33. bilmiyorum bu telefonun 60 kaldırıp kaldıramayacağını ama 30 FPS gelmesi beni gerçekten çok şaşırtı. En azından 45 FPS yapmak istiyorum. Bildiğiniz bir şey varsa söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
GFX Tool benzeri araclar artik root olmadan calismiyor cunku Android 11 surumunde obb, data gibi oyun dosyalarini ve configlerini iceren klasorlere kullanici tarafindan erisim engellendi. O telefon aslinda PUBGM'i rahatlikla 60 FPS uzeri oynatacak gucte.

PUBG Mobile oynuyorum. GFX Tool'un bütün isteklerine izin verdim ama hala i understand gelmiyor böylece 60 FPS olmuyor. Kullandığım telefon A33. bilmiyorum bu telefonun 60 kaldırıp kaldıramayacağını ama 30 FPS gelmesi beni gerçekten çok şaşırtı. En azından 45 FPS yapmak istiyorum. Bildiğiniz bir şey varsa söyleyin.
GFX Tool gibi araçlar pek işe yaramıyor. İnternetten config indirmeyi düşündün mü?
Zamanında FPS düşük olduğu için çok işime yarıyordu ama mükemmel performans bekleme en fazla 5-8 FPS fazla alırsın.

GFX tool gibi araçlar pek işe yaramıyor. İnternetten Config indirmeyi düşündün mü?
Zamanında FPS düşük olduğu için çok işime yarıyordu ama mükemmel performans bekleme en fazla 5-8 FPS fazla alırsın.

Zaten amacım FPS kilidini açmak yükseltmek değil ama arkadaşımın dediğine göre 60 FPS Config'lerin bulunması çok kolaymış ve ban riski varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı