GFX TOOL uygulaması malware mi?

Hocam dediğiniz cfg dosyasını text formunda açıp değiştirmek. E PUBG her en ufak güncelleme yapıldığında "yama" atıldığında ben bununla mı uğraşacağım? Bu sizce mantıklı mı? Bu şuna benziyor, LoL veya Metin2'de ayarlar menüsünden "config" dosyasını değiştirmek varken textten değiştirip her seferinde oyunu yeniden başlatmak.
Hocam benim dediğimde zaten tam olarak bu. Böyle bir şansımız var ama her seferinde bunu yapmak çok uğraştırdığı için GFX Tool kullanılıyor.

Doğru bir yerden indirirseniz sadece config dosyasını değiştirir, o kadar. Güvensiz yerden indirirseniz :)

Bence indirmeyin. Oyunun performansını arttırmanız gerekiyorsa, gidip ayar düşürücekseniz hiç oynamayın. Çamur gibi grafikler ile oynayınca oyunun oyunluğu kalmıyor. Cidden keyif vermiyor. Çözünürlük düşürüp oynayınca uzun süreçte gözünüze zarar.

PUBG Mobile oyununun performansını arttırdığını iddia eden uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Google Play Store'da bu tarz uygulamalar çok fazla ve ne kadar güvenli oldukları da tartışılır. Fakat oyununuzdaki performansı arttıramayacakları kesindir.

Sırf bir oyun için performans arttırıcı bir uygulama yüklüyorsunuz ve bu uygulama da arka planda güç tüketiyor. Bu yüzden oyunda daha fazla performans kaybı olmaz mı? İşte bu yüzden bu tarz uygulamaları kullanmamalısınız.

Bilmeden konuşmuşsun kardeşim çok kolay değil mi bilmediğin konularda konuşmak 🤣.Ben uygulamayı kullanıyordum Mate 20 Lite'da akıcı ayarda aşırı yükseğe kadsr dedtekliyor telefon (40 FPS). Ama GFX toollu kullandığımda 40'dan 50-55'lere yükseldi.
Hangi GFX uygulamasını indirdiniz? Çünkü bir sürü bu tarz uygulama bulunuyor.

Ben de tsoml kullanıyordum.@Elocutionear @Beyninsiz Beyin

Geri
Yukarı