Galaxy A33 vs Galaxy M33

A33'ü incelemedim bende A23 var. A34'ün RAM'i ve tazeleme hizi daha yuksek 8 GB RAM ve 120Hz ekran ve super AMOLED yani ekran konusunda performansli. A33 de super AMOLED ama 90Hz. Yani bin TL cok degil, sizi zorlamaz ise A34 oner

A33'ü incelemedim bende A23 var. A34'ün RAM'i ve tazeleme hizi daha yuksek 8 GB RAM ve 120Hz ekran ve super AMOLED yani ekran konusunda performansli. A33 de super AMOLED ama 90Hz. Yani bin TL cok degil, sizi zorlamaz ise A34 oneririm.
M33 alınır mi? A34 bütçeyi çok zorluyor.

M33 alınır mı? A34 bütçeyi çok zorluyor.

Kağıt üstünde güzel bir telefon gibi gozukuyor YouTube'dan incelemelerine bakilarak alinabilir. Ama alaninda daha bilgili kisiler yazarsa daha iyi olur. Incelemelerde zaten eksigini artisini soyluyorlar ona gore dusunebilirsiniz m serisi hiç kullanmadigim icin bilmiyorum.

Kağıt üstünde güzel bir telefon gibi gozukuyor YouTube'dan incelemelerine bakilarak alinabilir. Ama alaninda daha bilgili kisiler yazarsa daha iyi olur. Incelemelerde zaten eksigini artisini soyluyorlar ona gore dusunebilirsiniz m serisi hiç kullanmadigim icin bilmiyorum.
Tamam hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı