Elektronik Galaxy A34 9.499 TL

Vergi indirimi hakkında kimsenin net bir bilgisi yok galiba. Resmi Gazete yayınlandı ama şartlı değil diye biliyorum. Ayrıca 20.000 lira gibi bir limiti olmalı bence. Alınan ürünlerin 2 yılı çıkaracağı şüpheli. :(

A34'ün işlemcisi yeterli oluyor mu?

Gerçekten insanı sinir ediyorlar ya alasım da var girmezse kapsama diye alamıyorum.

Aldıktan sonra 30 gün içinde iade yapabiliyoruz sanırım. O zamana kadar artık açıklarlar diye düşünüyorum.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Zira baktigimizda bilinen bütün kurallara uyuyor eğer IMEI tckn de bir sıkıntı çıkmazsa, onceden tckn girip öyle sipariş vermek gerekiyormus onu da yaptım. Gene de faturada hata yaparlarsa ne denir ki. Bence fatura düzgün kesilirse kapsama girer.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Zira baktigimizda bilinen bütün kurallara uyuyor eğer IMEI tckn de bir sıkıntı çıkmazsa, onceden tckn girip öyle sipariş vermek gerekiyormus onu da yaptım. Gene de faturada hata yaparlarsa ne denir ki. Bence fatura düzgün kesilirse kapsama girer.
Sipariş verilir verilmez fatura kesiliyor mudur acaba? Sipariş verdikten 2 3 dakika sonra TC ekledim de

Yeni konular

Geri
Yukarı