Galaxy A52 nasıldır?

Numunelik

Centipat
Daha fazla  
Telefonum bozulduğu için yeni telefon alacağım. A52'yi çok beğendim ama birçok kişi kasasında esneme sorunu olduğunu ve bunun zamanla daha da arttığını söylüyor, anladığım kadarıyla bu model için global bir sorunmuş. A52 yerine A72 almayı düşünüyorum şu an.

Kendisi veya yakını bu iki telefondan birini kullanan birisi yardımcı olursa çok sevinirim. Çünkü bu gece MediaMarkt'ta indirim var kaçırmak istemiyorum.

A72'ye 5 bin lira bayılmak yerine biraz daha üzerine çıkıp Galaxy S20 veya Galaxy S10(fiyat farkı 1000 liradan fazla değil.) almak daha iyi bir tercih bana kalırsa. Kutularından hızlı şarj adaptörü ve AKG imzalı kaliteli kulaklıkta çıkıyor.

@Numunelik .

Kendisi veya yakını bu iki telefondan birini kullanan birisi yardımcı olursa çok sevinirim. Çünkü bu gece MediaMarkt'ta indirim var kaçırmak istemiyorum.
[/QUOTE]
A72'ye 5 bin lira bayılmak yerine biraz daha üzerine çıkıp Galaxy S20 veya Galaxy S10(fiyat farkı 1000 liradan fazla değil.) almak daha iyi bir tercih bana kalırsa. Kutularından hızlı şarj adaptörü ve AKG imzalı kaliteli kulaklıkta çıkıyor.
Aynen hocamın dediği gibi bu modellere bakabilirsiniz bütçemi arttıramam der iseniz bu iki telefondan A52 daha makul ama o esneme sorunu herkes de olmuyor biraz şans işi diyeyim

Teknoloji şans işi.
Bende A70 var. Kronik sorununa denk gelmedim ama ekranına bir tane harita çizdim, ekranını kırınca. 😂

Forumlarda gezinip, ürünlerin kusurları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek yararınıza olabilir.

Galiba A52'nin fiyatına, S20 modeli aşağı yukarı aynıydı.
S20 ve S20 FE modeli ile ilgili konu açanlar vardı bu grupta.

Mi 11 Lite öneririm.
Bozulan telefonum xiaomi mi 8 ve ekranını kırmıştım. Ekrandan bağımsız olarak ben bu kadar dandik bir yazılım görmedim hayatımda. Telefonu ilk aldığımda ana menüye dönüşte telefon çöküp yeniden başlatıyordu kendini. Yani bir daha kolay kolay xiaomi telefon almam.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Korka korka A52'yi sipariş ettim yarın mağazadan teslim alacağım. Aldığım zaman esneme olup olmadığını ve düşüncelerimi yazarım, alacak olan arkadaşlara da fikir olur.

Bozulan telefonum Xiaomi Mi 8 ve ekranını kırmıştım. Ekrandan bağımsız olarak ben bu kadar dandik bir yazılım görmedim hayatımda. Telefonu ilk aldığımda ana menüye dönüşte telefon çöküp yeniden başlatıyordu kendini. Yani bir daha kolay kolay Xiaomi telefon almam.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Korka korka A52'yi sipariş ettim yarın mağazadan teslim alacağım. Aldığım zaman esneme olup olmadığını ve düşüncelerimi yazarım, alacak olan arkadaşlara da fikir olur.

Hocam selamlar ürünü aldınız mı? Memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı