Samsung Galaxy A52 nasıldır?

EmirGunduz

Hectopat
Selamlar, dün Samsung Galaxy A52 aldım. Aldıktan sonra konu açmanın bir anlamı yok ama bir kaç ay önce 4000 lira olan bir telefona 9000 lira verdiğim için kafam karışık. Sizce değdi mi?

Hocam keşke az bişey daha ekleyip S20 FE alsaydınız. A52'yi bizzat ben kullanıyorum iyi telefondur fakat bütçe el veriyorsa eğer az daha ekleyip S20 FE Snapdragon modelini almak daha mantıklı. El vermiyorsa iyi seçim.
A52 bu arada Kasım ayı indirimleri kapsamında 7000 civarlarına düşmüştü keşke o zaman alsaydınız.

Güzel telefon ben kullanıyorum ama A53 çıktı ve neredeyse aynı fiyat A53 alsaydınız daha iyiydi ve kazıklanmışsınız 8 bine satılıyor. Ben 4000 almıştım.

Hocam keşke az bişey daha ekleyip S20 FE alsaydınız. A52'yi bizzat ben kullanıyorum iyi telefondur fakat bütçe el veriyorsa eğer az daha ekleyip S20 FE Snapdragon modelini almak daha mantıklı. El vermiyorsa iyi seçim.
A52 bu arada Kasım ayı indirimleri kapsamında 7000 civarlarına düşmüştü keşke o zaman alsaydınız.
Yakın zamanda telefon değiştirme gibi bir fikrim yoktu telefonumun eskidiğini ancak görebildim :D. Keşke o zamana denk gelseymiş.

Güzel telefon ben kullanıyorum ama A53 çıktı ve neredeyse aynı fiyat A53 alsaydınız daha iyiydi ve kazıklanmışsınız 8 bine satılıyor. Ben 4000 almıştım.
Hocam yuvarlayıp 9000 demiştim :D ama haklısınız belirtmem gerekirdi.

Hocam keşke az bir şey daha ekleyip S20 FE alsaydınız. A52'yi bizzat ben kullanıyorum iyi telefondur fakat bütçe el veriyorsa eğer az daha ekleyip S20 FE Snapdragon modelini almak daha mantıklı. El vermiyorsa iyi seçim.
A52 bu arada kasım ayı indirimleri kapsamında 7000 civarlarına düşmüştü keşke o zaman alsaydınız.

Hocam S20 FE çıkalı çok oldu güncelleme desteği Android telefonlarda önemli.

Donanım olarak S20 FE daha iyi hocam. Bütçe artarsa S20 FE alınmalı fikrimce. A52, S20 FE'den ancak 1 Android güncellemesi daha fazla alacak diye biliyorum.
Hocam açıkçası kararı biraz acele verdiğim için pek düşünme şansım olmamıştı ama benim açımdan güncelleme desteğinin daha uzun olması daha iyi. Muhtemelen güncelleme desteği biter bitmez bi' "amiral gemisi" alarak kendimi şımartıcam :D.

Geri
Yukarı