Galaxy A52 vs iPhone 7 Plus

Herkese selam.
Sizce Galaxy A52, iPhone 7 Plus ile eş değer bir telefon mu?
Kamera ve işlemci olarak soruyorum, diğer özellikler benim için çok önemli değil.
Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.
A52 daha güncel. İşlemci gücünde bariz fark göremezsiniz. Kamera hakkında bilgim yok. Bence A52 kullanıyorsanız değiştirmeyin hocam.

A52 daha güncel. İşlemci gücünde bariz fark göremezsiniz. Kamera hakkında bilgim yok. Bence A52 kullanıyorsanız değiştirmeyin hocam.

En çok nerede fark eder hocam sizce? iOS stabilliğine güveniyorum yanlış mı yapıyorum? Önceden iPhone 6 kullandım memnundum. Uzun süre üzmedi beni. Video falan çekmediğim sürece devamlı telefon kullanan biri değilim.

En çok nerede fark eder hocam sizce? iOS stabilliğine güveniyorum yanlış mı yapıyorum? Önceden iPhone 6 kullandım memnundum. Uzun süre üzmedi beni. Video falan çekmediğim sürece devamlı telefon kullanan biri değilim.
IOS çok stabil evet ben 7 kullanıyorum. Bundan önce Oppo A73 kullanıyordum 2020 çıkışlı cihazdı ona rağmen iPhone 7 daha iyi performans veriyor. Stabilitesine güvenebilirsiniz fakat güncelleme desteği kesildi cihazın aklınızda bulunsun.

iOS çok stabil evet ben 7 kullanıyorum. Bundan önce Oppo A73 kullanıyordum 2020 çıkışlı cihazdı ona rağmen iPhone 7 daha iyi performans veriyor. Stabilitesine güvenebilirsiniz fakat güncelleme desteği kesildi cihazın aklınızda bulunsun.

Güncelleme desteğinin kesilmesinin olumsuz bir yanı var mıdır sizce?

7 ve 7 Plus'ın iOS 16 almayacağı haberinden sonra bence de almak pek mantıklı değil, takas da mantıklı değil. A52'den illaki daha iyi bir cihazdır ama A52'nin desteği daha fazla sürecektir. A52'den minimum iPhone 8 Plus'a geçerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı