iPhone 7 Plus vs Galaxy M52

Onun dışında arayüzde olsun hafif oyunlarda olsun asla drop görmüyordum kamerası da şaheserdi.
Wild Rift oynamayı denedim. Bir kaç saat oynattı, ısıdan dolayı çok oynayamadım fakat 60 FPS Wild Rift oynatması gayet yeterli benim için.

Hocam A11'den normal ya o farkı hissetmeniz, hayırlı olsun.
Değil hocam. Kendinden 4 yaş küçük telefondan nasıl dayak yer anlamıyorum. Ona öfkem var benim.

@Deniz Kayahan hocam tam bütçe nedir? Dediğin problemler Android kaynaklı değil. Kötü telefon alıp beğenmeyip suçu Android'e atıyorlar. Iphone rakibi S serisidir onunla kıyaslayın. 10 bin civarında ise bütçen S20 FE daha çıkarsan S21 FE var daha da çıkarsa S22.

@Deniz Kayahan hocam tam bütçe nedir? Dediğin problemler Android kaynaklı değil. Kötü telefon alıp beğenmeyip suçu Android'e atıyorlar. Iphone rakibi S serisidir onunla kıyaslayın. 10 bin civarında ise bütçen S20 FE daha çıkarsan S21 FE var daha da çıkarsa S22.
Hocam aslında haklısınız, iyi cihaz almayıp suç atmamak lazim, s20FE'ye gecersem eger çok fark eder mi aradaki farka değer mi sizce? Taksitli alma seçeneğim olsa 30.000e kadar alabilirdim.

Hocam aslında haklısınız, iyi cihaz almayıp suç atmamak lazim, s20FE'ye gecersem eger çok fark eder mi aradaki farka değer mi sizce? Taksitli alma seçeneğim olsa 30.000e kadar alabilirdim.
S20 FE biraz eskimiş olsa da hala güzel bir cihaz ve evet fark olur. M serisi en kötü telefonlardandır Samsung tarafında. Alıp çok uzun süre kullanayım dersen S22 veya S21 FE'ye zorla.

Konuda değişik yorumlar gördüm. Gidip en ucuz giriş seviye cihazı alıp kötüleyenler var. iPhone güzel cihazdır ama pahalıdır. Alıp satmayı düşünüyorsanız mantıklı olabilir. iPhone 11 bile hala 23 bin lira üstelik 64 GB ve hala alınıyor. 11 bin liraya satılan S20 FE bile iPhone 11'den üstün. 7 Plus gibi dönemi geçmiş bir cihaza bu dönemde para vermek bana çok saçma geliyor.

Geri
Yukarı