Galaxy A52'de Pes Mobile oynanılır mı?

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar. Galaxy A52 almak istiyorum ama işlemcisi pek iyi değil gibi. Sadece Pes Mobile oynuyorum. Kasmadan oynayabilir miyim? Çok ısınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Galaxy A52 almak istiyorum ama işlemcisi pek iyi değil gibi. Sadece Pes Mobile oynuyorum. Kasmadan oynayabilir miyim? Çok ısınır mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar. Galaxy A52 almak istiyorum ama işlemcisi pek iyi değil gibi. Sadece pes Mobile oynuyorum. Kasmadan oynayabilir miyim? Çok ısınır mı?

Hocam işlemcisi yeterli.
Aynı fiyat bandındaki işlemciler ile arasında pek fark yok.
X3 Pro ile karşılaştırıyorsanız onun işlemcisi zaten rakipsiz.
Siz oyun odaklı aramıyordunuz, Note 10 Pro ile A52 arasında oyun performansı olarak pek fark yok.
Zaten GPU'lar direkt olarak aynı, yanlış bilmiyorsam Note 10 Pro'da GPU frekansı biraz daha yüksek.

Pes Mobile nasıl bir oyun (ağırlığını yani) bilmiyorum ama Genshin Impact gibi çok ağır bir oyun değilse rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Hocam işlemcisi yeterli.
Aynı fiyat bandındaki işlemciler ile arasında pek fark yok.
X3 Pro ile karşılaştırıyorsanız onun işlemcisi zaten rakipsiz.
Siz oyun odaklı aramıyordunuz, Note 10 Pro ile A52 arasında oyun performansı olarak pek fark yok.
Zaten GPU'lar direkt olarak aynı, yanlış bilmiyorsam Note 10 Pro'da GPU frekansı biraz daha yüksek.

Pes Mobile nasıl bir oyun (ağırlığını yani) bilmiyorum ama Genshin Impact gibi çok ağır bir oyun değilse rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.
Yok Genshin Impact kadar ağır değil aksine Pubg'den çok daha hafif bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı