Galaxy A54 ile çektiğim fotoğraflar

En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi, en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı. sana bu söz çok yakışır çok güzel fotoğraflar çekmişsin telefona rağmen başarılısın gerçekten beğendim kendini geliştirmek için fotoğraf makinesi alabilirsin önerimdir.

En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi, en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı. sana bu söz çok yakışır çok güzel fotoğraflar çekmişsin telefona rağmen başarılısın gerçekten beğendim kendini geliştirmek için fotoğraf makinesi alabilirsin önerimdir.

Teşekkürler hocam Fujifilmin XT30ii modelini düşünüyorum bir indirim yakalayabilirsem fakat tam da emin değilim fotoğraf makinelerine çok hakim olmadığımdan sizin önerdiğiniz bir model var mıdır?

Teşekkürler hocam Fujifilmin XT30ii modelini düşünüyorum bir indirim yakalayabilirsem fakat tam da emin değilim fotoğraf makinelerine çok hakim olmadığımdan sizin önerdiğiniz bir model var mıdır?
Kit halinde satılan fotoğraf makinelerini alabilirsin. Kamera + 18-55mm lens + 70-300mm lens. Kit halinde almak istemezsende çekeceğin fotoğraflara göre lensi belirlersin zaten. Sıfır almanı çok önermem çünkü fiyatlar biraz tuzlu. Canon 750D - Canon 650D - Canon 800D gibi modelleri alabilirsin çok para harcamanıza gerek yok giriş seviye kamera ile güzel fotoğraflar elde etmek mümkün. Fujifilm'de alabilirsin hiç problem değil ileride değiştirip daha iyi kameralara geçebilirsiniz hatta geçmesenizde olur yeni lensler alıp devam edersiniz aynı kameradan.

Geri
Yukarı