Galaxy Buds 2 alınır mı?

Samsung Türkiye'den 1.350TL'ye almayi dusunuyorum bütçem asagi yukari bu kadar, sadece muzik dinleyecegim ne telefon gorusmesi ne ANC. Tek amacim kablosuz sekilde yuksek sesle iste, otobuste, evde, muzik dinlemek. Basslari da dusuk diyorlar sizin oneriniz var midir bir fiyat bandinda. (iPhone 8 ile kullanacagim bilmiyorum onemi var mi?)

O kadar para vermenize gerek yok.

Dostum ben de biliyorum Akakçe'den bakmayi sağ ol. Ben asagi yukari butcemi belirteyim diye oyle dedim ama yine de Samsung Türkiye'den alirim orasi ayri.

Buds 2'yi bilmiyorum ama bende buds Pro var gayet güzel bilginize.(biliyorum fiyatı aşıyor ama bence eğer acil değilse biriktirin derim.)

Param buds Live'a da yetiyor ama bilmiyorum o kadar da abartmak istemiyorum hocam.

Buds 2 kullanıyorum. Bass'lar kulak içi ve Bluetooth'lu olduğu için biraz az. Ama ses kalitesini ben beğendim. Samsung cihazla kullanıyorum, özellik olarak da çok güzel.

Şu an bende Sony MDR-EX110 var bundan iyidir herhalde ses kalitesi degil mi?

@teneke carlsberg XB50ap kullanıyordum. Bass olarak XB50ap daha iyiydi. Kabloluydu çünkü. Ben Buds 2 öneririm. Rahatlık ve konfor açısından çok iyi.

Dostum Oppo Enco Buds onerir misin peki neredeyse yari fiyatina. Cok bir fark var midir ki.

O kadar para vermenize gerek yok.

Dostum satici guvenilir mi Amazon Prime diyor ama uye olmam lazim galiba.

Dostum ben de biliyorum Akakçe'den bakmayi sağ ol. Ben asagi yukari butcemi belirteyim diye oyle dedim ama yine de Samsung Türkiye'den alirim orasi ayrı.

Hocam tavrınız niye böyle anlayamadım ama sorunuza gelecek olursak ben rap falan dinliyorum ve müzik kalitesi bence gayet yeterli ve ANC'si gayet iyi çalışıyor. Ve bunu alırken videolarına bakmıştım buds Live'ın ve herkes ANC'si yok gibi diyorlardı o kadar kötüymüş yani bende tercihimi Buds 2'den yana kullandım.

Hocam tavrınız niye böyle anlayamadım ama sorunuza gelecek olursak ben rap falan dinliyorum ve müzik kalitesi bence gayet yeterli ve ANC'si gayet iyi çalışıyor. Ve bunu alırken videolarına bakmıştım buds Live'ın ve herkes ANC'si yok gibi diyorlardı o kadar kötüymüş yani bende tercihimi Buds 2'den yana kullandım.

Kusura bakmayin biraz kaba olmus evet.

Attiginiz linkteki satici Amazon'un kendisi mi?

Dostum satici guvenilir mi Amazon Prime diyor ama uye olmam lazim galiba.

Hocam şu anda sanırım Amazon'dan güvenilir bir satıcı yok piyasada ve Prime üyeliğnizin ilk ayı bedava olduğu için rahatlıkla sipariş verebilirsiniz ayrıca ben Amazon'dan her alışveriş yaptığımda (Prime ile) 1 günde geliyor Ankara'da yaşıyorum.

Attiginiz linkteki satici Amazon'un kendisi mi?

Amazon üzerinden Samsung Türkiye satıyor hocam.

Geri
Yukarı