Galaxy Buds 2 arkadan gelen tiz ses

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 4 gün önce Galaxy Buds 2 aldım ama dün fark ettim ki müzik çalarken arkadan tiz bir ses geliyor (eskiden tüplü televizyonu açtığımızda gelen ses, şarj aletlerinden çıkan ses gibi.) Sesi arttırınca ses de artıyor. Ses yokken ses te kesiliyor ve sanırım sadece bazı şarkılarda oluyor. Aktif gürültü engelleme ve ortam sesi kapalıyken müziğin sesimi açınca yine geliyor bu normal mi? Kulaklığı kullanan varsa yardımcı olabilir mi? (Bu ses bazı şarkılarda rahatsız ediyor, bazılarında farketmiyorum bile)

Bahsettiğiniz şey dip ses. Bazı markalar değişim yapmıyor ama Samsung'u bilmiyorum. 4 gün olduğu için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Dip ses değil çünkü ses kısıkken gelmiyor sesi ne kadar açarsam o kadar artıyor gelen ses te.

@ismimönemlideğil aynı modeli 4 aydır kullanıyorum bende böyle bir problem yok. Alalı çok olmamış başınız yanmasın sonra, değişim talep edin. 😁

Dediğiniz gibi yapacağım iade de talep edeceğim olursa iade olmazsa artık değişim.

Arkadaşlar tiz ses sorununu çözdüm ama bir sorum olacak aktif gürültü engellemede sadece gürültüleri engelliyor mesela yanımda biri konuşurken onun sesini duyabiliyorum ya da müzik çalıyorsa müziğin sesini kısık bir şekilde duyuyorum ama otobüse giderken otobüsün sesini duymuyorum böyle mi olması gerekir?
@706143 sizde de böyle mi acaba?

Son düzenleme:
Dediğiniz gibi yapacağım iade de talep edeceğim olursa iade olmazsa artık değişim.

Arkadaşlar tiz ses sorununu çözdüm ama bir sorum olacak aktif gürültü engellemede sadece gürültüleri engelliyor mesela yanımda biri konuşurken onun sesini duyabiliyorum ya da müzik çalıyorsa müziğin sesini kısık bir şekilde duyuyorum ama otobüse giderken otobüsün sesini duymuyorum böyle mi olması gerekir?
Hocam bu bütçede o şekilde. ANC olayını Bose, Apple, Sony gibi markalar çok iyi yapıyor. Bir de Sennheiser eklenebilir belki. Diğer markalar ise üstünü törpülüyor seslerin. Fiyatına göre en iyi ANC'lerden birini vermesine rağmen benim Anker Q30'um da aynı şekilde.

Son düzenleme:
Merhabalar buds 2 pro arkadan gelen sesi nasıl çözdünüz acaba yardımcı olur musunuz?

Merhabalar buds 2 pro arkadan gelen sesi nasıl çözdünüz acaba yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı