Elektronik Galaxy Buds 2 Pro 1820₺!

Üründen yana sıkıntı yok ama satıcı orijinal ürün gönderir mi muama. Göndereceğinden emin olsam yapıştırır geçerim. Vergiyi takmam, kargoyu WWE kullanıyormuş. Amazon üstünden Çin'den iki defa Prime olmayan ürün almıştım, ikisinde de vergi falan çıkmadan gelmişti. WWE Türkiye'ye getirdikten sonra Aras'a veriyor.

Üründen yana sıkıntı yok ama satıcı orijinal ürün gönderir mi muama. Göndereceğinden emin olsam yapıştırır geçerim. Vergiyi takmam, kargoyu WWE kullanıyormuş. Amazon üstünden Çin'den iki defa Prime olmayan ürün almıştım, ikisinde de vergi falan çıkmadan gelmişti. WWE Türkiye'ye getirdikten sonra Aras'a veriyor.
Wwe'den çok şikayetçiyim daha 2 dakika önce müşteri hizmetleriyle konuştum. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Ben de 12 gün önce n11 comdan bluetooh kulakiçi kulaklık aldım. Wwe biz ürünümüzü MNG kargoya ilettik diyor. (2 gün önce iletti) diyip çekiliyor. MNG kargoda topu Wwe'ye atıyor. Resmen kargom kayıp N11com da sorumluluk almıyor. (Wwe Türkiyede Aras, MNG ve KGT adında 3 kirma ile yurtiçi dağıtım yapıyormuş.) Hani burdan bu ürünü alsan gelmesi bi dert, replika mı gelir o da ayrı dert ve iadesi bambaşka derttir. Rezillik param çöp oldu resmen.

Ufak bir internet aramasıyla reddit gibi sitelerde birçok insanın Pro versiyonunda Çinli çakma ürünlerden muzdarip olduğunu görebilirsiniz. Önerim güvenilir olmayan yerlerden almamanız yönündedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı