Galaxy Buds 2 vs Buds FE

Buds 2'de bu özelliği koymak için koymuşlar. Ucuzdu diye almıştım ama ses açısından artık çok tatmin etmiyor beni. Model önerin var mı?
Buds2 emin ol o bütçede alabileceğin en iyi modellerden birisi ve almışsın. Sesini beğenmediysen o bütçedeki diğer ürünleri de beğenebileceğini sanmıyorum.

Düşük bütçede Buds 2 Pro var. Eğer gerçekten iyi bir şey ararsan biraz iyi ödemen lazım.
Buds 2 Pro bana pahalı gelmişti siz düşük bütçe diyorsunuz :D Ben Buds 2'imle mutlu olmaya bakayım :D

Buds 2 Pro bana pahalı gelmişti siz düşük bütçe diyorsunuz :D Ben Buds 2'imle mutlu olmaya bakayım :D
Android kullanıyorsan harici EQ programları kullanılabilir. Kulaklığın az eksisi var, EQ ile halledilir.
iOS ise pek bir şey değişeceğini sanmıyorum, uygulama yetkilendirmesi Android kadar derin olmuyor.

Android kullanıyorsan harici EQ programları kullanılabilir. Kulaklığın az eksisi var, EQ ile halledilir.
iOS ise pek bir şey değişeceğini sanmıyorum, uygulama yetkilendirmesi Android kadar derin olmuyor.
S21Fe kullanıcısıyım. Ses programları dediğin gibi kullanıyorum.

Buds 3 yakın zamanda çıkmassa Buds FE aklımda bulunacak. Buds 2'den memnunum ama ANC modu pek kaliteli değil. Etrafı rahatlıkla duyuyorum.
Valla kulaklarınızın fazla keskin olduğunu düşünüyorum. Özellikle müzik açıkken dışarıdan hiçbir ses duyulmuyor. Her tarafı titreyen ve her çukura girip çıkan belediye otobüslerinde bile dışarıdan sıfır ses

Vallahi kulaklarınızın fazla keskin olduğunu düşünüyorum. Özellikle müzik açıkken dışarıdan hiçbir ses duyulmuyor. Her tarafı titreyen ve her çukura girip çıkan belediye otobüslerinde bile dışarıdan sıfır ses.

Katılıyorum bende de Buds FE var müziksiz bile otobüsteki neredeyse tüm sesleri kesiyor müzikli hiç ses gelmiyor. Bence Buds 2 ses ve fonksiyon kalitesi olarak Buds FE ise ergonomi açısından daha iyi o kulaklığın üstündeki çentik bildiğin kulağa yapıştırıyor kulaklığı.

Katılıyorum bende de Buds FE var müziksiz bile otobüsteki neredeyse tüm sesleri kesiyor müzikli hiç ses gelmiyor. Bence Buds 2 ses ve fonksiyon kalitesi olarak Buds FE ise ergonomi açısından daha iyi o kulaklığın üstündeki çentik bildiğin kulağa yapıştırıyor kulaklığı.
Buds fe sesi fazla dışarı veriyor gibi buds 2 de mi bu şekilde arada büyük bir fark var mı biliyor musunuz? Değiştirme konusunda kararsiz kaldim.

Geri
Yukarı