Satıldı Galaxy Buds 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Telefon görüşmelerindeki performansını çok merak ediyorum bu buds 2'lerin, sanırım bir de pro modeli var araştırıyorum ama kararsız kaldım... Yorumlarınızı merak ediyorum.

Telefon görüşmelerindeki performansını çok merak ediyorum bu buds 2'lerin, sanırım bir de pro modeli var araştırıyorum ama kararsız kaldım... Yorumlarınızı merak ediyorum.
Fikir vermek isterdim ama hiç kullanmadım inanın. Bir kez test ederken biri aramıştı, gayet iyi geldi bana. Ama siz, iki model arası farkı forumda araştırın en iyisi.

Telefon görüşmelerindeki performansını çok merak ediyorum bu Buds 2'lerin, sanırım bir de Pro modeli var araştırıyorum ama kararsız kaldım... Yorumlarınızı merak ediyorum.

Ben kullanıyorum. İç mekanda telefon görüşmesi için gayet iyi ama dış mekanda iyi değil.

Telefon görüşmelerindeki performansını çok merak ediyorum bu Buds 2'lerin, sanırım bir de Pro modeli var araştırıyorum ama kararsız kaldım... Yorumlarınızı merak ediyorum.

Ben kullanıyorum genelde tek kulaklık olarak kullanırım ona ragmen ıc mekan ve dış mekanda karşı tarafa ses ıletımınde sorun yaşamadım aktif gürültü önlemede cayır cayır çalışıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı