Galaxy Buds 2'ye kola döküldü

Daha fazla  
Kedim kulaklığın sol tekine kola bardağını devirdi, fonksiyonları çalışıyor fakat ses sağ tekine göre aşırı aşırı az ve boğuk geliyor. Alalı daha 3 ay oldu. Garantisi vesaire de var. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kedim kulaklığın sol tekine kola bardağını devirdi, fonksiyonları çalışıyor fakat ses sağ tekine göre aşırı aşırı az ve boğuk geliyor. Alalı daha 3 ay oldu. Garantisi vesaire de var. Ne yapmalıyım?

Garantiye boşa güvenmeyin kullanıcı hatası sayılıyor şu anda.

Benim kulaklığım da çaya düşmüştü ve aynı sorunla karşılaşmıştım. Kulaklığın biraz kurumasını bekleyin ilk önce. Kola olduğu için kurumasını beklemek ne kadar doğru orasını bilmiyorum bu arada. İllaki kulaklıkta delikler vardır. O deliklerden güçlü bir şekilde üfleyin ve kalan sıvı çıkartmaya çalışın. Ben böyle düzeltmiştim ve ses düzeyi eşitlenmişti.

Zarar gelir mi fikrim yok ama alınacak bir risk oldugundan dolayı saç kurutması makinesı ile kurutmayı deneyin.

Garantiye boşa güvenmeyin kullanıcı hatası sayılıyor şu anda.

Hocam şöyle olay yaşanalı 1 hafta oldu tüm fonksiyonları hala çalışıyor fakat bilmişlik olmasın tahminimce kolanın yapışkanı hoparlörün üzerinde kaldığı için sesi kesiyor garanti olmasa da ne belli bir ücrete açıp temizlemezler mi? Biraz bütçem var.

Kendiniz temizleyin. Kolanya ile silin iyice her yerini. Gerekirse içine de girebilir biraz. Zaten kola girmiş. O yapışkanlık temizlenince fön makinesı ile iyice kurulayın. Bir gün bekleyin çalışır inşallah.

Hocam şöyle olay yaşanalı 1 hafta oldu tüm fonksiyonları hala çalışıyor fakat bilmişlik olmasın tahminimce kolanın yapışkanı hoparlörün üzerinde kaldığı için sesi kesiyor garanti olmasa da ne belli bir ücrete açıp temizlemezler mi? Biraz bütçem var.

Belli bir ücret karşılığı vakımını yapıyorlar diye biliyorum.

Geri
Yukarı