Galaxy buds incelemesi

Merhabalar, uzun süredir kullanmakta olduğum Galaxy buds kulaklığımı indirim döneminde almayı düşünenler için incelemek istedim.

● Öncelikle tasarımdan başlayalım malzeme kalitesi gerçekten başarılı dokunduğunuzda Premium hissi rahatlıkla verebiliyor size kutu küçük ve kullanışlı her yere konulabiliyor neredeyse bir çakmak boyutunda,
Kapak ilk başlarda biraz dandik gözüktü gözüme ama şuana kadar en ufak sıkıntı yaşamadım tasarım genel olarak güzel ve kullanışlı.

● Ses kalitesine gelecek olursak piyasada ki çoğu kulaklıktan başarılı baslar temiz ve net, tizler yerinde ve güzel ama ne yazık ki ses bana bir miktar kısık geldi daha öncesinde EarPods kullanmış biri olarak EarPods'a göre oldukça az geldi ses biraz daha yüksek olabilirdi, dış mekan sesini gerçek zamanlı olarak aktarması enfes bir özellik muhabbet ederken karşınızdakini kulaklıkları çıkarmadan en ufak bir gecikme olmadan rahatlıkla kullanabiliyorsunuz, genel olarak ses kalitesi ortalamanın üzerinde. Ek olarak mikrofon kalitesi oldukça iyi her ortamda sesinizi karşıya temiz bir şekilde iletiyor benim gibi günde 20 30 konuşma yapıyorsanız bulunmaz nimet.

● Şarj durumu yoğun kullanımda 5 ile 6 saat arasında götürüyor, kutusu sıfırdan 2 defa şarj edebiliyor 18-20 saat rahatlık ile kullanılabiliyor ayrıca kablosuz şarj desteği ile çok hızlı şarj oluyor isterseniz üzerinde bulunan Type-C portundan hızlı bir şekilde şarj edebiliyorsunuz şarj oranı genel olarak beni tatmin etti.

● Fiyata gelecek olursak şu an piyasada 550 ile 650 TL arasında bulunabiliyor, ilerleyen zamanda ne olur bilinmez ama bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan derim rahatlıkla bir EarPods değil ama aratmıyor da indirimlerde kulaklık düşünen varsa kesinlikle tavsiye edebilirim.​

Son düzenleme:
Güzel inceleme olmuş hocam eline sağlık. Satın aldığım Buds+ elime bugün geldi. Daha kulaklığı alalı bir kaç saat oluyor her şeyini didik didik ettim. Tek sıkıntım uygulamasında Game Mode olmaması. Bu yüzden oyunlarda delay var. Sanırım telefonum Samsung olmadığı için yok çözemedim nedenini. Bu sorun dışında kulaklık çok iyi.

Son düzenleme:
Normal Galaxy Buds bana kalırsa kötü hem basları zayıf hemde az ses geliyor kulaklıklardan. Kendi ekolayzer uygulaması olmadan hiç kullanışlı değil. Ama Buds+'da bu dediklerimi iyileştirmişler.

Güzel ve objektif bir inceleme olmuş.
Fiyatına göre fena olmadığını düşünüyorum dostum Samsung wear da bulunan ekolayzır birazcık toplasa da sesi çok büyük tatmin sağlamıyor haklısın.
Güzel inceleme olmuş hocam eline sağlık. Satın aldığım Buds+ elime bugün geldi. Daha kulaklığı alalı bir kaç saat oluyor her şeyini didik didik ettim. Tek sıkıntım uygulamasında Game Mode olmaması. Bu yüzden oyunlarda delay var. Sanırım telefonum Samsung olmadığı için yok çözemedim nedenini. Bu sorun dışında kulaklık çok iyi.
Samsung wear üzerinden deneyebilirsin dostum ben s9+ kullanıyorum bende de bulunmuyor game mode.

Geri
Yukarı