Galaxy Buds iPhone ile uyumlu çalışır mı?

Kanye west

Femtopat
Daha fazla  
iPhone kullanıcısıyım Galaxy Buds veya AirPods 2. nesil arasında kararsız kaldım Buds 2 daha üstün ve daha uygun ama iPhone ile uyumlu çalışır mı? internette bağlantı problemleri yaşandığını okudum.

iPhone kullanıcısıyım Galaxy Buds veya AirPods 2. nesil arasında kararsız kaldım Buds 2 daha üstün ve daha uygun ama iPhone ile uyumlu çalışır mı? İnternette bağlantı problemleri yaşandığını okudum.

Bazı özellikleri kullanamazsınız. Samsung ile daha uyumlu çalışıyorlar.

Ben Buds 2'ye sahibim. Eğer alırsan IPhone'da filmlerde kullanabileceğin 360 ses gibi özelliklerini vb bazı özelliklerini aktif olarak kullanamıyorsun.

Buds2'yi iPhone'da kullanirsan Galaxy Wearable'a direkt olarak gule gule diyeceksin.

Bunun disinda Samsung cihazlara ozel 3 ayar var, bunlar;
  • 360 Audio
  • Scalable Codec
  • Game Mode
Buds2'nin butun ozelliklerinden yararlanmak istiyorsan Samsung telefon, yazilim desteginden yararlanmak istiyorsan Android telefon ihtiyacin var.

Tabii su var, iPhone'da da gayet stabil ve kararli bir sekilde calisiyor, bu yonden suphen olmasin. Ek olarak kulakligin sarjini da yine %'lik olarak gorebiliyorsun, ustelik %10 kademeli degil, %1 kademeli. Bazi kulakliklarda 100-90-80 diye gidiyor, Buds2'de 100-99-98 seklinde gozukuyor pil yuzdesi.

Aslında pek bir şeyden mahrum kalmazsın. ANC gibi özellikleri hala kullanabilirsin. Güncelleme ve EQ ve 360 kullanamazsın. Çevrende Samsung cihaz varsa ayarlarını yapıp sonrasında Iphone ile kullanmaya devam edersin. Onun dışında sıkıntısız kullanabilirsin.

Samsung kulaklık Apple'a, Apple kulaklık ise Samsung'da tam özelliğiyle kullanılamıyor. Başka marlalara yönelirsen daha iyi olur Sony, Jabra, Anker vs. gibi. Ben iPhone ile Sony Linkbuds S kullanıyorum ve öneririm.

Samsung one ui 2 üzeri bir telefon kullanmıyorsanız almayın buds 2. Tüm özelliklerini kullanamıyorsunuz. Samsung telefonlarda olan samsung scalable codec ile ses kalitesini çok iyi veriyor. One ui 2 üzeri telefonlarında ise surround ses özelliğini kullanabiliyorsunuz. Iphoneda AAC codec ile çalışacakdır ve istediğiniz performansı vermez. Airpods veya beats buds al derim.

Geri
Yukarı