iPhone ile Galaxy Buds 2 kullanılır mı?

dogukanavci0

Hectopat
Merhaba, geçenlerde 1000-2000 TL arası aktif gürültü engellemeli kulaklık önerisi istemiştim. Bu kulaklık önerilmiş fakat iPhone 13 kullanıcısıyım bu kulaklığı iPhone ile kullanırken ANC özelliğini vs kullanabilir miyim? Uyumlu değilse bu fiyat bandında başka öneriniz olur mu?

Sakın öyle bir hataya düşme. iPhone telefonla Beats/Apple harici kulaklık kullanma. ANC kullanır mısın bilmiyorum ancak Samsung bir cihazdaki verimliliği alamazsın. Galaxy Wearable uygulaması iOS'ta yok zaten.
Ayrıca doğruluğunu teyit etmediğim şu kaynağı okumanı öneririm:

Merhaba, geçenlerde 1000-2000 TL arası aktif gürültü engellemeli kulaklık önerisi istemiştim. Bu kulaklık önerilmiş fakat iPhone 13 kullanıcısıyım bu kulaklığı iPhone ile kullanırken ANC özelliğini vs kullanabilir miyim? Uyumlu değilse bu fiyat bandında başka öneriniz olur mu?

Kullanılır iyi çalışıyor.

Bütçeni zorlayacak ama şuraya bakmanı öneririm.

iPhone ile kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı