Galaxy C7 Internet Köklenme Algılandı Hatası

DenizzBoss

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba. 5 ay önce aldığım Samsung Galaxy C7'de Wikipedia'ya girmek için VPN açtım ve Samsung internet'e girdim. Yeni sekme açacakken yanda gizli mod tuşu dikkatimi çekti. Ne olduğunu anlamak için tıkladım fakat "Köklenme algılandı. Kök izni verilmiş cihazlarda güvenlik amacıyla bu mod kullanılamaz" diyordu. Hemen VPN ve diğer etki edebilecek uygulamaları kapattım tekrar denedim ama aynı hatayı verdi . CPU-Z ve root checker ile telefonu kontrol ettim root yok.
Sizce sıkıntı ne Samsung internet mi hatalı yoksa ithalatçı garantili telefon olduğundan dolayı mı sıkıntı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. 5 ay önce aldığım Samsung Galaxy C7'de Wikipedia'ya girmek için VPN açtım ve Samsung internet'e girdim. Yeni sekme açacakken yanda gizli mod tuşu dikkatimi çekti. Ne olduğunu anlamak için tıkladım fakat "Köklenme algılandı. Kök izni verilmiş cihazlarda güvenlik amacıyla bu mod kullanılamaz" diyordu. Hemen VPN ve diğer etki edebilecek uygulamaları kapattım tekrar denedim ama aynı hatayı verdi . CPU-Z ve root checker ile telefonu kontrol ettim root yok.
Sizce sıkıntı ne Samsung internet mi hatalı yoksa ithalatçı garantili telefon olduğundan dolayı mı sıkıntı var.
Hayır sıkıntı yok samsung internet tarayıcısını güncelleştirdi rootlu veya root atılıp sonra geri kaldırılmış samsung cihazlarda knox sayacı değiştiği için telefona bir kere bile root atılıp atılmadığı belli oluyor internete gelince gizli mod rootlu cihazlarda çalışmıyor ama eski sürümü yüklerseniz kullanabilirsiniz

Rootlu cihazlarda açılmıyorda benim telefonumda root yok ondan yazdım zaten play store yorumlarına bakınca benim gibi çok insan gördüm telefonunda root olmayıp aynı hatayı alan

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı