Galaxy Grand güncelleme yapamıyorum

kskmehmet

Hectopat
Merhaba Galaxy Grand telefonu olanlara Android 4.2.2 Kies üzerinden gelmiş ama bende güncelleme çıkmıyor ya da telefon üzerinden güncelle dediğimde en son sürüm yüklü diyor. Ayrıca telefona root yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar bölümünde, hakkında yazan yere girin ve en alttaki yerin fotoğrafını paylaşın. Ona göre yardımcı olalım.

sw3v5.jpg

Merhaba Galaxy Grand telefonu olanlara Android 4.2.2 Kies üzerinden gelmiş ama bende güncelleme çıkmıyor ya da telefon üzerinden güncelle dediğimde en son sürüm yüklü diyor. Ayrıca telefona root yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
Kardesim benden sana tavsiye yapma ! Ben konu acmıstım 4.2.2 diye. Telefon kitlenmeleri felan oldu diye yazmıstım. Garantiye verdim bugun geldi sarjı bitikdi. Daha bakamadım olmus mu olmamıs mı diye.

Kardesim benden sana tavsiye yapma ! Ben konu acmıstım 4.2.2 diye. Telefon kitlenmeleri felan oldu diye yazmıstım. Garantiye verdim bugun geldi sarjı bitikdi. Daha bakamadım olmus mu olmamıs mı diye.

Sizde oluşan bir sorun olması sebebiyle güncel bir Android'den mahrum kalınmaz. Bu açıyla bakarsan Windows 8'de, 7'de de sorun yaşayanlar var.

- - - Güncellendi - - -

Uygun bir rom bulamadım lakin ana bant sürümü ile araştırırsanız bulabilirsiniz rom.

Siz de oluşan bir sorun olması sebebiyle güncel bir Android'den mahrum kalınmaz. Bu açıyla bakarsan Windows 8'de, 7'de de sorun yaşayanlar var.

Tamam haklısın bu konuda. :) Ama bende olan sorunu yaşamaz umarım... Yorumumu o zaman söyle değiştiriyorum: Kardeşim 4.2.2 donma sorunu olabiliyor, bende oldu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı