Çözüldü Galaxy Grand Prime Plus'a LineageOS nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Hocam bağlantı atabilir misiniz? Buldum ama emin değilim ROM işinden de az anlıyorum.

Çözüm
Hocam teşekkür ederim yardımınız için bir şey daha sormak istiyorum. Ben şimdi GitHub üzerinden dosyaları indirdim ama hangisini kullanacağım?

Uzantısı. ZIP olan ROM dosyasıdır. Kurulumu TWRP ile yapmanız gerekiyor.

1. TWRP yükleyin.
  2. Cihazı recovery moda alın.
  3. USB ile bilgisayara bağlayıp indirilen. ZIP dosyasını cihazın hafızasına atın.
  4. TWRP'den Format Data & System yapın.
  5. İndirdiğiniz ZIP dosyasını flashlayın.
  6. Reboot ile yeniden başlatın.
Aynı cihaz değil.
Hocam sizin telefon için rom yapılmadı maalesef.
Hocam başka bir ROM önerir misiniz(Lineage OS dışında)? 8 GB depolama aygıtı var ve ben şuan zorla 1 GB boşalttım.

Aynı cihaz değil.
Hocam sizin telefon için rom yapılmadı maalesef.
Grand Prime dediği için bunu attım. SM-G532F J2 prime diye geçiyor.

Grand Prime dediği için bunu attım. SM-G532F J2 Prime diye geçiyor.

• This device has different names in different countries: J2 Prime; J2 Ace; Grand Prime Plus.
Bu cihazın farklı ülkelerde farklı adları vardır. Bu da uyarısı. Model ismi ile değil Model kodu ile indirin kuracağınız ROM'u.

Grand Prime dediği için bunu attım. SM-G532F J2 prime diye geçiyor.

• This device has different names in different countries: J2 Prime; J2 Ace; Grand Prime Plus.
Bu cihazın farklı ülkelerde farklı adları vardır. Bu da uyarısı. Model ismi ile değil Model kodu ile indirin kuracağınız ROM'u.
Hocam teşekkür ederim yardımınız için birşey daha sormak istiyorum. Ben şimdi GitHUB üzerinden dosyaları indirdim ama hangisini kullanacağım?

Geri
Yukarı