Galaxy J2 J200F Hard reset sonrası uygulama durdurma hatası

TKPat

Centipat
Elimde J200F bir telefon bulunuyor. Dün akşam bazı hatalar nedeniyle telefona hard reset attım. Başlama ekranına gelince sırayla bütün uygulamaları durdurmaya başladı.
E-posta istediği yerde takılıp kaldı.
Soru hakkında yardım istiyorum...

20200409_232024.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Nete baktım bu aynı hatayı alana bir çözüm olarak stok romu tekrar kurun demişler. İsterseniz öyle de yapabilirsiniz veya teknik servise de gönderebilirsiniz.

Bugün gonderdim
Nete baktım bu aynı hatayı alana bir çözüm olarak stok romu tekrar kurun demişler. İsterseniz öyle de yapabilirsiniz veya teknik servise de gönderebilirsiniz.
Bugün gönderdim kardeşim muhtemelen ODIN yükleme yapcaklar.
Hard Reset bölümünde delete all users data vardı yes bölümünde uygulamalara zarar vermiş olabileceğini düşünüyorum.

Bugün gonderdim
Bugün gönderdim kardeşim muhtemelen ODIN yükleme yapcaklar.
Hard Reset bölümünde delete all users data vardı yes bölümünde uygulamalara zarar vermiş olabileceğini düşünüyorum.
Hocam o zarar vermiyor ki size ait bilgileri ve tüm yüklü olanları kaldırıyor. ODIN ile kurulum yaparlar bunu sizde yapabilirdiniz boşuna para vermeyin:).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı