Galaxy J200F Root Atma

GrknSemiz

Decapat
Arkadaşlar telefonun çok yavaş ve kasiyor, mesela klavyeyle yazarken falan. Ben de root atıp başka uygulama ile sorunu çözeceğini öğrendim. Oyun hizlandiricı uygulamaları oyunlarda işimi görebilir fakat çoğu uygulama ise yaramıyor. Çoğu ise ROOT kök istiyor.
Ben de cihazıma root atma kararı aldım. 1 gün boyunca uğraştım neredeyse. Her uygulamayı denedim fakat sonuç alamadım. Bilgisayarım olmadığı için bilgisayar ile atamıyorum. Bana yardımcı olabilecek var mı?
Cihaz: Samsung Galaxy J2
Model: J200F
Android sürümü: 5.1. 1 ( lolipop)

Son düzenleyen: Moderatör:
O cihazı rootladığınız zaman bile fazla performans beklemeyin. Root için önce TWRP flaşlamanız gerek. Bunun içinde bilgisayar lazım.

Hayır ,Ben root istiyorum hem wifi şifre kırabilir hem daha çok özelliklerini kullanabilirim
Bilgisayar yok bende onun için ne yapabilirim ?
yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Wi-Fi şifre kırma diye bir olay yok root'ta. Telefona kaydettiğin wireless şifrelerini görebilirsin en fazla. Düşündüğün gibi bir şey değil yani. Telefonu hard brick yapıp kurtaramayacaksın, vazgeç bu sevdadan.

Wi-Fi şifre kırma diye bir olay yok root'ta. Telefona kaydettiğin wireless şifrelerini görebilirsin en fazla. Düşündüğün gibi bir şey değil yani. Telefonu hard brick yapıp kurtaramayacaksın, vazgeç bu sevdadan.
Zaten root atmadan da şifre kırılabiliyor. Ama şifrenin çok güçsüz olması lazım. Rootlu olduğu zaman da şifreyi görebiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı