Galaxy J5 Wi-Fi'a bağlanmıyor

Centipath

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF F15

i5-11400H
RTX 3060 6GB VRAM
16GB RAM
512GB m2 SSD
Samsung Galaxy J5 (külüstür) telefonum Wi-Fi'a bağlanmıyor. Bağlan seçeneğine dokunduğum zaman bağlanıyormuş gibi gözüküp hemen boşa atıyor. Herhangi uyarı falan da yok. Telefonu yeniden başlatmayı, ağı unutmayı, modemi açıp kapamayı vs. denedim ama düzelmedi. Nasıl düzelir? (Not: Telefonda mobil veri açılabiliyor ve başka cihazlar aynı Wi-Fi'a bağlanabiliyor.)

Samsung Galaxy J5 (külüstür) telefonum Wi-Fi'a bağlanmıyor. Bağlan seçeneğine dokunduğum zaman bağlanıyormuş gibi gözüküp hemen boşa atıyor. Herhangi uyarı falan da yok. Telefonu yeniden başlatmayı, ağı unutmayı, modemi açıp kapamayı vs. denedim ama düzelmedi. Nasıl düzelir? (not: Telefonda mobil veri açılabiliyor ve başka cihazlar aynı Wi-Fi'a bağlanabiliyor.)

Wi-Fi'yi DHCP yerine static yapıp videodakini deneyebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Modemi resetlemeyi deneyiniz.
Benimde eskiden Samsung Galaxy Mini 2 telefonum vardı evimdeki hariç her Wi-Fi bağlantısına bağlanıyordu.

Güncelleme: Telefon hiçbir Wi-fi'a bağlanmıyor

İnternette çözüme bakarken bunu buldum:

Sanırım bende de benzer durum olmuş olabilir. Telefon sıvıyla temas etmedi ama banyoda açık alanda uzun süre buharın içinde kalmıştı. Nemden dolayı anakarta zarar gelmiş olabilir sanırım. Diğer arkadaş gibi bende de ne wi-fi açılıyor ne de bluetooth.

Yeni konular

Geri
Yukarı