Galaxy J6+ yavaş açılıyor

Chained Vessel

Centipat
Yer
Zaten oradan görebiliyorsunuz
Daha fazla  
Yazım hatalarım olursa kusura bakmayın telefon pek kullanmıyorum.

Arkadaşlar bejim bir j6+ telefonum var. Geçtiğimiz ay telefonu sıfırlamam gerekti. Telefonu sıfırladıktan sonra geç açılmaya başladı. Aslında normal kilit yerine kadar ama sonrasında 1 dakikaya uzun süre ekranda yeşil bir kilit simgesi dönüyor.

Kilit ekranı normalde aşağıda olan gibi açılmalı ancak diğer resimde olan gibi hiçbir buton olmadan açılıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200928-221211_One UI Home.jpg
    Screenshot_20200928-221211_One UI Home.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG-20200928-WA0004.jpg
    IMG-20200928-WA0004.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG-20200928-WA0005.jpg
    IMG-20200928-WA0005.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 92
Yazım hatalarım olursa kusura bakmayın telefon pek kullanmıyorum.

Arkadaşlar bejim bir j6+ telefonum var. Geçtiğimiz ay telefonu sıfırlamam gerekti. Telefonu sıfırladıktan sonra geç açılmaya başladı. Aslında normal kilit yerine kadar ama sonrasında 1 dakikaya uzun süre ekranda yeşil bir kilit simgesi dönüyor.

Kilit ekranı normalde aşağıda olan gibi açılmalı ancak diğer resimde olan gibi hiçbir buton olmadan açılıyor.
J serisi telefonlar samsungun ayıbı zaman geçtikçe yavaşlıyorlar, çok hızlı performans kaybediyorlar, hiçbir çözümü yok diye biliyorum

J serisi telefonlar samsungun ayıbı zaman geçtikçe yavaşlıyorlar, çok hızlı performans kaybediyorlar, hiçbir çözümü yok diye biliyorum
Telefonun normal açılmasında hiçbir sıkıntı yok, resimlere ve yazıya dikkatlice bakarsanız kilit simgesinin yeni olduğundan yakınıyorum.

Telefonun kurulumu sırasında çıkan sizin etkinleştirdiğiniz bir özellik.
Sadece telefona ikinci bir kilit ekliyor ve bunu kapatmayı bilmiyorum.
Telefonun kurulumu sırasında çıkan sizin etkinleştirdiğiniz bir özellik.
Sadece telefona ikinci bir kilit ekliyor ve bunu kapatmayı bilmiyorum.
Ya da telefonunuzu sıfırlayıp o özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

Geri
Yukarı